Локомотив (Пловдив) допусна поражение с 2:3 от Струмска слава в контрола, играна на базата на "смърфовете" в Говедарци. Преди няколко дни пак в планинското селце пловдивчани се наложиха с 3:0 над Рилски Спортист.

Днес обаче футболистите на Войн Войнов не бяха особено концентрирани в защита и пуснаха три попадения. Любопитното е, че всичките 5 попадения паднаха през второто полувреме.

Тимът, който се намира на 13-то място във Втора лига, поведе с 2:0 след почивката. Пауло Серджо намали на 1:2, а в последните 10 минути на мача двата отбора си размениха по още един гол.

Първо Струмска слава отбеляза за 3:1, а малко преди края на мача Везалов с глава оформи крайното 2:3, засичайки центриране от корнер.