Турнир: efbet Лига Стадион: "Локомотив", гр. Пловдив Зрители: 170
90′

КРАЙ НА МАЧА!

87′

Далечен удар на Гомис! Топката стана доста коварна след създалия се рикошет, но Даниел Наумов се справи и изби в корнер.

80′

Смяна и в състава на домакините. Петър Витанов отстъпи мястото си на Емил Янчев

79′

Ивайло Климентов влиза в игра на мястото на Ангел Бастунов.

75′

Милош Петрович получава жълт картон

66′

Карагерен също отстъпва своето място, а в игра влиза Шакил Сно

65′

Лукас Салинас влиза на мястото на Венсан Марсел

64′

ГОООООЛ! Димитър Илиев бележи от бялата точка!

63′

Крум Стоянов събори Димитър Илиев в наказателното поле и Ивайло Стоянов освен, че посочи 11-метров наказателен удар, показа и червен картон на Крум Стоянов!

62′

ТОВА Е ДУЗПА ЗА ДОМАКИНИТЕ!

48′

ГООЛ! Току що появилият се Денислав Ангелов възстановява равенството! Той се възползва от центрирана топка от корнер и с глава не остави шансове на стража на домакините! 1:1!

46′

Денислав Ангелов заменя Лазар Марин.

45′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45′

ВИЖТЕ ТУК КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПОЛУВРЕМЕТО

45′

Това е всичко за първите 45 минути!

42′

Жълт картон за Деян Лозев. Той фаулира Томашевич и заслужено получава първото официално предупреждение в мача.

37′

Бастунов получи добра топка, елиминира защитник и можеше да изравни резултата, но стражът на Локомотив се отличи с фантастично спасяване.

33′

ГООООЛ! Парвиз Умарбаев бележи за домакините! Страхотна бърза атака на "смърфовете" и прекрасни пасове между Томашевич, Минчев, Димитър Илиев и Умарбаев остави последния на стрелкова позиция, и той не сгреши! Великолепна комбинация от Локомотив и 1:0!

31′

Марсел опита далечен изстрел, но топката прелетя високо над вратата пазена от Даниел Наумов

25′

ОПАСНО! Димитър Илиев достигна до изсипана топка в наказателното поле и с глава нанесе първия точен удар в мача, но Даниел Наумов внимаваше и улови.

18′

Галин Иванов открадна една топка в средата терена за гостите, напредна и отправи удар към вратата, но той бе блокиран. Отборът гост показа, че не е безопасен и "смърфовете" трябва да внимават.

10′

Локомотив (Пловдив) се настани в полето на своите гости, но засега те се отбраняват добре.

1′

НАЧАЛО НА СРЕЩАТА!

1′

28 Айвън Ангелов 61 Стелиян Добрев

Локомотив (Пловдив) и ФК ЦСКА 1948 се изправят днес от 20:45 часа на стадион "Локомотив" в мач от 12-ия кръг на efbet Лига. Двата тима са съседи в класирането, като заемат деветата и десетата позиция с по 11 точки.

В миналия кръг Локо победи Пирин (Благоевград) с 2:1, а столичани се наложи над Берое с 1:0. И в двата тима са амбицирани да останат на победния път и да продължат да се катерят в класирането.

Тунчев на тръни заради Димтиър Илиев

Капитанът получи контузия

Възпитаниците на Александър Тунчев влязоха в сгъстен цикъл и затова наставникът ще трябва да прави ротации. Очаква се в състава да се завърне Алексей Биков. Централният защитник пропусна сблъсъка с Пирин заради наказание. Срещу орлетата в центъра на защитата бе върнат Йосип Томашевич. Сега обаче хърватинът отново ще влезе в ролята на халф-бек. Най-вероятно от стартовата единайсеторка ще изпадне Шакил Сно.

Треньорът Александър Тунчев се колебае и на кого да заложи в ролята на офанзивен халф - на Венсан Марсел или Лукас Салинас. Под въпрос заради травма в прасеца пък е лидерът на пловдивчани Димитър Илиев.

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА.

Наставникът на ФК ЦСКА 1948 Николай Киров, под чието ръководство столичани стабилизираха изявите си, има колебания кой да води атаката тази вечер. В предишния мач на предни позиции действаше Денислав Ангелов. Негова алтернатива е Валентин Йосков. И двамата търсят своите първи голове през сезона.

Вероятни състави:

Локомотив (Пловдив): Пиргов, Гомис, Петрович, Биков, Карагарен, Умарбаев, Витанов, Томашевич, Салинас, Илиев, Минчев.

ФК ЦСКА 1948: Наумов, Марин, Д. Пиргов, Петров, Лозев, Чочев, Стоянов, Иванов, Бастунов, Русев, Ангелов.