Жълт картон за Масоеро.

89′

Жълт картон за Алмейда.

88′

Минчев получи топката пред наказателното поле и оправи удар, който Орлинов изби в корнер.

83′

Жълт картон за Бари.

80′

Йорданов влиза на мястото на Христов.

79′

Гомис заменя Витанов.

79′

Муслимович влиза на мястото на Карагарен.

72′

Христов влиза на мястото на Минков.

67′

Николаев заменя Аралица.

63′

Кики центрира в наказателното поле, където Бари не очакваше кълбото и не успя да насочи към вратата.

60′

Георгиев влиза на мястото на Тасев.

52′

Жълт картон за Петрович.

46′

Минчев заменя Умарбаев.

46′

Цонков влиза на мястото на Петров.

45′

Начало на втората част.

45+2′

Край на първата част.

45′

Спасяване на Орлинов! Карагарен проби отдясно и намери Илич в наказателното поле. Хърватинът шутира към вратата, но Орлинов с блестяща намеса изби в корнер.

44′

Башлиев центрира в наказателното поле, където Масоеро не успя да изчисти добре топката. Кълбото стигна до Янко Ангелов, чийто удар минава над вратата.

33′

ГОООЛ ЗА ЛОКО!!! Карагарен бележи! Цветанов получи отляво и центрира в наказателното поле. Аралица и Илич се разминаха с топката, но Карагарен плонжира и прати кълбото в далечния ъгъл за 2:2.

32′

ГООЛ ЗА МОНТАНА! Тасев проби отляво и пусна успореден пас, който преодоля Луков и Масоеро засече топката в собствената си врата.

30′

Удар с глава на Бари минава над вратата на Луков.

25′

ГООЛ ЗА МОНТАНА!! Тони Тасев бележи. Умарбаев сбърка при изнасянето на топката. Бари овладя и намери Тасев в наказателното поле. Крилото с техничен удар прати топката във вратата за 1:1.

23′

Удар на Бари от далечна дистанция не затрудни Луков.

9′

Орлинов лови удар на Аралица.

6′

ГООООЛ ЗА ЛОКО!!! Митко Илиев се разписа. Аралица продължи топката след центриране от корнер, а на далечна греда Илиев засече във вратата за 1:0.

1′

13. Пулиезе 23. Георгиев
19. Минчев 33. Цонков

Локомотив (Пловдив) е фяворит преди днешния си домакински мача с Монтана от 11-ия кръг на efbet Лига. "Смърфовете" са лидери в таблицата и нямат никакво намерение да намаляват подценяват съперника, защото могат довечера да се откъснат на върха. Гостите не бива да бъдат подценявани, защото като вече показаха, че са способни да окажат съпротива и на най-добрите.

Играчите на Бруно Акрапович се представят отлично и играят приятен за окото футбол. Те са в серия от 5 поредни мача без загуба. Макар за момента да не заявяват амбиции за шампионската титла, пловдивчани трябва да бъдат слагани в сметките, защото разполагат с голям потенциал.

За Монтана основната цел е да запази мястото си в групата на майсторите. Момчетата на Никола Спасов се представят на приливи и отливи.

Локомотив рядко среща трудности, когато играе с Монтана в елита. В досегашните 20 мача между двата тима "железничарите" имат 12 победи 3 равенства и 5 загуби. В последните 5 мача пловдивчани записаха 5 успеха, без да получат гол във вратта си.

Добрата новина за Бруно Акрапович е, че Лукас Салинас е възстановен и готов за игра. Същото с отнася и за Момчил Цветанов. При гостите единственият контузен е Борислав Балджийски.