Турнир: efbet Лига Стадион: "Локомотив", гр. Пловдив Зрители:

КРАЙ НА МАЧА! Двата тима си поделиха точките!

90′

Три минути добавено време!

86′

Двата тима не са се примирили с равенството и атаките към двете врати следват една след друга...

84′

Мартин Дичев спря непозволено опасна атака на домакините и получава жълт картон.

72′

Сериозни претенции на домакините за втори жълт картон на Виктор Попов. Александър Тунчев едва не влезе на терена да търси обяснение от главния съдия. В крайна сметка и двамата се разминаха само с устно предупреждение.

71′

Зе Гомеш влиза на мястото на Велислав Василев

71′

Родриго Вилела заменя Васил Панайотов.

67′

Невероятен пропуск! Гостите организираха страхотна бърза контраатака, при която Андраде изведе Сердюк, който стреля, а Илко Пиргов спаси с една ръка. Двубоят стана доста открит.

65′

Шанс за Черно море! Леандро Андраде отново се разправи с бранител на "смърфовете" и центрира прекрасно към нисичкия Велислав Василев, който нанесе удар с глава, но неточен.

63′

Нов шанс за "моряците"! Андраде получи топката вляво и върна назад към Мартин Дичев, който нанесе мигновен шут с левия крак и топката мина на сантиметри от гредата. Александър Тунчев е бесен за поведението на своите играчи.

55′

Домакините са по-активният отбор в началните минути на втората част. Гостите отговорят с опасни контраатаки, но чисти положения и пред двете врати засега липсват.

52′

Жълт картон за десния краен бранител на "моряците" Виктор Попов.

48′

Само 3 минути бяха необходими на Томашевич за да си изработи жълт картон...

46′

Йосип Томашевич заменя Николай Николаев.

45′

ИГРАТА Е ПОДНОВЕНА!

ВИЖТЕ ТУК КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПОЧИВКАТА!

45′

ПОЧИВКА!

44′

ОПАСНО! Карагерен нанесе точен удар в очертанията, но Дюлгеров блесна със страхотно спасяване. Малко след това на стража на "моряците" му се наложи да прави ново спасяване след изстрел на Умарбаев с глава. Силни финални минути на първата част за "смърфовете".

43′

Капитанът на варненци Даниел Димов е декориран в жълто!

37′

ГООЛ! Димитър Илиев е точен! Нападателят прати технично топката в десния ъгъл и шансове за Дюлгеров нямаше.

34′

ДУЗПА ЗА ЛОКОМОТИВ! Живко Атанасов извърши нарушение срещу Лукас Салинас и реферът за втори път посочи бялата точка. Този път в другото наказателно поле.

30′

Добра атака на домакините доведе до суматоха в полето на "моряците" и завърши с удар на Митко Илиев, който обаче бе слаб и Дюлгеров спаси без никакви проблеми.

28′

След бурните първи минути, темпото на игра поспадна и преобладават сблъсъците в центъра на терена.

25′

Евгений Сердюк извърши нарушение в атака и получава жълт картон.

14′

Домакините можеха много бързо да изравнят резултата. Георги Минчев получи топката в наказателното поле на гостите, но изстрелът му бе разочароващ и излезе в аут.

12′

ГОООЛ! Пабло Гарсия е точен от бялата точка! Илко Пиргов усети ъгъла и докосна топката, но ударът бе силен и кълбото влетя в мрежата!

11′

Гомис получава жълт картон за това си провинение.

9′

ДУЗПА ЗА ЧЕРНО МОРЕ! Кристиан Гомис събори Евгений Сердюк в наказателното поле и Георги Давидов отсъди 11 метров наказателен удар. Ситуацията дълго бе преглеждана с ВАР, но в крайна сметка решението остана.

4′

Добра атака на "моряците" отляво доведе до центриране в наказателното поле. Илко Пиргов се намеси добре и боксира, топката обаче попадна във Васил Панайотов, който стреля от воле, но покрай гредата. Секунди по-късно отново Панайотов нанесе удар, този път точен, но Пиргов спаси. Силно начало за гостите.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА!

1′

НАЧАЛО НА МАЧА! Първи с топката започват играчите на гостите от Варна.

19 Александър Иванов 14 Калин Георгиев

Локомотив (Пловдив) приема Черно море днес от 15:00 часа в мач от 17-ия кръг на efbet Лига. Варненци са в серия от девет мача без загуба, като записаха 4 победи и 5 равенства.

За последно отборът на Илиан Илиев допусна поражение на 11 септември с 0:2 при визитата на Лудогорец в Разград. При успех днес Черно море дори може да излезе на второто място във временното класиране, като ще измести Ботев (Пловдив) и ЦСКА.

В предишния кръг Черно море победи Берое у дома с 1:0, а Локо се справи с 3:2 като гост над Пирин в Благоевград.

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА.

Треньорът на домакините Александър Тунчев няма да разчита на контузените Марсел и Витанов, като няма проблеми с наказани състезатели. Наставникът на гостите Илиан Илиев също има своите проблеми. Родриго Енрике все още изтърпява наказание, а към трайно контузения Стефан Велев се присъедини и левият бек Цветомир Панов.

Двата тима са изиграли 107 мача помежду си на ниво елит, като 42 пъти победител е излизал Локомотив, а 35 - Черно море. 30 пъти пък победител не е излъчван.

Вероятни състави:

Локомотив (Пловдив): Рейдър, Петрович, Гомис, Паскалев, Карагарен, Янчев, Умарбаев, Томашевич, Салинас, Илиев, Минчев.

Черно море: Дюлгеров, Дичев, Дробаров, Атанасов, Попов, Димов, Гарсия, Леандро, Панайотов, Василев, Сердюк.