Светослав Ковачев е заменен от Иван Коконов

58′

Атанас Зехиров получи жълт картон.

55′

Сигнал от съдията за дузпа в полза на Локомотив (Пловдив)! Съдията Ивелин Занев сметна, че Крумов е играл с ръка в наказателното поле. Реферът сам ще разгледа ситуацията. Занев все пак реши, че дузпа няма!

48′

Възможност! Марсел даде успореден пас към Карагарен в наказателното, който от отлична позиция стреля близо, но встрани от вратата.

45′

ВИЖТЕ ТУК КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВИТЕ 45 МИНУТИ!

45′

НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

44′

Димитър Илиев отклони с глава центриране от фаул на Карагарен, но Караджов спаси.

39′

Дъждът в Пловдив става все по-силен, което затруднява максимално играчите.

34′

Делев опита фалцов удар, но топката мина близо до гредата.

32′

Витанов получи жълт картон.

30′

Спас Делев се връща на терена и изглежда ще успее да продължи мача.

29′

Марсело фаулира Делев. Националът изпитва болка и напуска терена накуцвайки.

22′

Арда изглежда доста неубедително към момента. Възпитаниците на Георги Чиликов все още нямат удар към вратата на "смърфовете".

20′

Димитър Илиев засече с глава от корнер, но Иван Караджов не бе затруден от слабия му изстрел и улови.

15′

Натиск на домакините. "Смърфовете" владеят притежанието на топката - 60% на 40% в тяхна полза.

10′

Марсело получи подаване от Димитър Илиев и стреля встрани от целта, разочаровайки няколко съотборника, които чакаха подаване от изгодни позиции.

8′

Тонислав Йорданов центрира към Спас Делев, но Гомис изби топката преди тя да достигне до бързоногия играч на Арда.

3′

Проливен дъжд в Пловдив, теренът е доста наводнен на места.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!

1′

28 Айвън Ангелов 37 Едимар Жуниор

Един срещу друг днес от 20:15 часа се изправят отборите на Локомотив (Пловдив) и Арда. Двубоят е част от програмата на 11-ия кръг в efbet Лига.

Каквото и да направят "черно-белите" до момента през сезона попаденията са нещото, което просто не идва за "смърфовете". Поражението с 0:1 срещу Берое в последния кръг беше поредни сблъсък през кампанията, който завърши без гол за тима на Александър Тунчев.

Страхотни новини за пловдивските грандове

Ето какви са те

През паузата за национални отбори собственикът на пловдивчани Христо Крушарски обяви, че са взети мерки за подобряване на формата, но никак не е ясно дали те ще имат мигновен ефект.

Арда се опита да излезе от кризата със смяна на треньорския пост. Николай Киров пое по посока ФК ЦСКА 1948, а неговата позиция бе наследена от Георги Чиликов.

Бившият таран записа три мача без загуба - победа над Пирин (Благоевград) за първенство, успех за Купа на България и равенство 1:1 с Берое. Тези резултати могат да бъдат приети като отлични, но кърджалии се представиха слабо в предишния кръг и отстъпиха с 0:3 у дома от Черно море.

През миналия сезон двата отбора завършиха в първата четворка и изпратиха един отличен сезон. Това обаче не е така през настоящия, като двата тима са в долната половина на подреждането.