Локомотив (Пловдив) записа разгромна победа с 8:0 над юношите на клуба до 19 години в контрола.

Проверката се игра на стадион "Крепост" в град Хисаря от 12 часа, а главен съдия бе Атанас Узунов.

Крушарски в типичния си стил: За какво ни е шестица - или ще ставаме шампиони, или няма

"По-добре да сме във втората част, за да може да има по-голяма интрига"

Веселин Марчев откри резултата в 10-ата минута след удар от 25 метра разстояние. Пет минути по-късно, Димитър Велковски удвои. В 26-ата отново Марчев покачи на 3:0, а до почивката се разписа и Михалевич за 4:0.

Още след подновяването на играта, Симеон Райков направи резултата 5:0, а Михалевич добави още едно попадение за 6:0. В заключителните минути отново Райков и Михалевич се разписаха за крайното 8:0.