Галя Топалова ще доведе двама сръбски футболисти, които ще подпишат директно с клуба следващата седмица. Имената им се пазят в тайна, но се знае, че са нападател и полузащитник.

Отборът се прибра в Пловдив, след като надигра АПОП на Едуард Ераносян с 4:1, в последната си контрола в Банско. В 9-ата минута, Въндев стреля от 7-8 метра ниско по тревата и отбеляза първия гол в мача. „Смърфовете" удвоиха 20-ата минута, след като Йошев центрира в наказателното поле и Том отблизо с глава направи 2:0.

В 58-ата минута Въндев подаде на Заков, който се разписа в мрежата на Ниори. В 75-ата минута Акалски фаулира Варкас и съдията даде дузпа за АПОП, а потърпевшият отбеляза почетното попадение за кипърците. Девет минути по-късно Въндев бе съборен в наказателното поле и съдията даде нова дузпа, която той реализира оформяйки крайния резултат 4:1.