Турнир: efbet Лига Стадион: "Витоша" Зрители: 49
90+4′

КРАЙ НА МАЧА!

88′

Гомис засече отбита топка след корнер и имаше чудесен шанс да вкара, но топката мина покрай вратата.

87′

Георги Русев бе заменен от Ивайло Климентов.

86′

Александър Василев бе заменен от Ивайло Димитров.

86′

Бирсент Карагерен бе заменен от Христо Иванов.

81′

Илко Пиргов също показа класа и изби опасен удар на Денислав Александров.

76′

Марио Топузов бе заменен от Денислав Александров.

75′

ДАНИЕЛ НАУМОВ! Вратарят на домакините отрази удар на Бирсент Карагарен! Втора уловена дузпа от него!

74′

Нова дузпа в полза на Локомотив! Марио Топузов извърши нарушение в собственото си наказателно поле като препъна Петър Витанов.

66′

ГОЛ ЗА ЛОКОМОТИВ ИЛИ ПЪК НЕ? Умарбаев изпълни от бялата точка, Наумов изби топката, която попадна право в краката на Бидунга, той прати топката в далечния ъгъл, но след намесата на ВАР, голът не бе зачетен заради това, че нападателят бе навлязъл в наказателното поле по-рано от позволеното. Повторенията обаче не убедиха в това решение на съдийската бригада, водена от Валентин Железов.

65′

Дузпа за Локомотив! Валентин Железов прегледа ситуация, при която Емил Мартинов игра с ръка в наказателното поле и бе непоколебим - 11-метров наказателен удар в полза на "смърфовете"!

59′

Добра възможност за домакините! Русев центрира към Алекс Колев, който от неудобна позиция засече с глава и стреля, но Илко Пиргов не беше затруднен и улови.

55′

Равностойна игра в началните минути на втората част, което личи и по притежанието на топката - ФК ЦСКА 1948: 53%, Локомотив: 47%.

46′

Лукас Салинас Бе заменен от Венсан Марсел.

46′

Димитър Илиев бе заменен от Преслав Боруков.

45′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45+1′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45′

Шанс за Бидунга! Защитникът стреля с глава след центриране от пряк свободен удар на Парвиз Умарбаев, но изстрелът му мина покрай гредатата. Все пак и флагът на страничния съдия бе вдигнат за засада!

37′

ГОЛ! 1:0! ИВАЙЛО ЧОЧЕВ! Галин Иванов центрира от корнер, Чочев засече с глава и за Илко Пиргов остана най-неприятната част - да извади топката от мрежата си!

32′

Александър Василев отправи първия удар по посока вратата на Даниел Наумов, но за съжаление на халфа - встрани от вратата.

28′

Йвайло Чочев имаше отлична възможност да обстрелва вратата на гостите от пряк свободен удар, но изстрелът му прелетя над вратата.

22′

Парвиз Умарбаев центрира от пряк свободен удар, но топката дойде малко дълга за Гомис и бранителят не успя да нанесе удар към вратата.

Снимка 572343

Източник: startphoto.bg

9′

Галин Иванов центрира от корнер, защитата на Локомотив не бе добре подредена и Александър Колев успя да нанесе удар с глава към вратата, но той бе твърде слаб и Илко Пиргов хвана топката без проблем.

5′

Спокойни първи минути на двубоя. Двата отбора дебнат за грешки в противниковата отбрана.

1′