Виктор Генев влиза на мястото на Бабатунде Адениджи

Янаки Смирнов влиза на мястото на Николай Христов.

Милен Желев влиза на мястото на Кифуети.

Любомир Генчев влиза на мястото на Узунов.

Жълт картон за Аниете.

77′

Аниете влиза на мястото на Георги Костадинов.

72′

Добра атака за Левски, която завърши с удар на Костадинов от дъгата на наказателното поле, но топката е избита в корнер.

67′

Опасна атака за Левски, но Кавдански изчисти топката в корнер пред погледа на Адениджи, който чакаше на метри от голлинията.

66′

Божидар Краев влиза на мястото на Мехди Бурабия

60′

В последните минути играта се накъса, като преобладават нарушенията, поради което липсват интересните положения.

54′

Владислав Узунов получава жълт картон.

50′

Левски претендира за дузпа за нарушение срещу Нар, но съдията Стефан Апостолов замълча.

47′

Начало на второто полувреме.

45+1′

Край на първо полувреме.

45′

ГОООЛ ЗА ЛЕВСКИ! Кавдански си бележи автогол в края на полувремето, след като бранителят засече остро центриране на Сашо Александров!

43′

Жълт картон и за Генков.

42′

Жълт картон и за Симеон Мечев.

36′

Поредно центриране в наказателното поле на домакините, което обаче не води до опасност пред вратата на Локомотив.

32′

Адениджи стреля с глава след центриране на Бурабия от фаул, но вратарят на локомотивци спаси.

29′

Грубо влизане на Стефан Цонков, за което последният получава жълт картон.

22′

Суматоха в наказателното поле на локомотивци, но Димитър Пиргов не успя да стреля към вратата, тъй като Венци Керчев застана на пътя на топката.

14′

Жълт картон за Николай Христов.

11′

Жълт картон за Георги Костадинов за нарушение срещу Симеон Мечев.

8′

До момента двата отбора не успяват да осъществят опасно нападение, което да доведе до сериозно положение за гол.

4′

Левски имаше възможност да затрудни вратаря на домакините, но Прохазка стреля слабо от фаул.

1′

8. Милен Желев 20. Антонио Аниете

Левски гостува на "Лаута" на Локомотив (ГО), в последен мач от 8-я кръг на Първа лига.

"Сините" са в страхотна форма, след като не познават поражението от началото на сезона, а също така са в серия от 5 поредни победи за първенство, а със сигурност формацията на Люпко Петрович ще иска да я продължи срещу отбора на Ангел Червенков.

Локомотивци пък са на другия полюс - старши треньорът е разкъсван от критики, говори се и за негова смяна, а и как да е иначе, след като бяха похарчени немалко пари за селекция, което обаче не дава резултат, дори напротив - отборът от Горна Оряховица продължава да е без победа от началото на шампионата.

Дали това ще се наруши или Люпко и Левски ще продължат с победния поход - отговорът след 20,00 часа, когато е началото на мача.