Локомотив (ГО) победи с 3:2 Загорец в контрола, играна в Нова Загора.

Иван Стоянов се озова сам срещу Христов и още във 2-ата минута отбеляза за 1:0.В 20-ата минута Пламен Иванов покачи резултата на 2:0, отново след грешка в защитата на гостите. Шест минути по-късно Хардалов можеше да отбележи, но ударът му срещна напречната греда.

С пропуски за "черно-белите" през тази първа част се отличиха Митев, Яшар и Мирчев. В 36-ата минута след нарушение срещу Стефанов беше отсъдена дузпа, Мирчев не сгреши и намали на 2:1.

Двама нови в лагера на Локомотив (ГО)

Беше взето решение голям брой външни играчи повече да не бъдат привличани

През второто полувреме в игра за домакините се появиха всички футболисти записани в тимовия лист. Георги Иванов извърши само две промени, като на мястото на Христов се появи Чаушев, а на мястото на Иванов влезе Бакърджиев. Младият Тодор Бакърджиев, който е продукт на ДЮШ на ОФК Локомотив (ГО) се включи отлично и изигра много силно полувреме. Футболистите на Георги Иванов изиграха много силни втори 45 минути и успяха да победят.

В 75-та минута след подаване на Бакърджиев към Митев, Владислав Мирчев отбеляза за 2:2. Своя хеттрик централният нападател Владислав Мирчев оформи в 85-ата минута на мача.