Мениджърът на Ливърпул - Юрген Клоп остана доволен от победата на тима си над Тотнъм с 2:0.

Германецът обаче вярва, че мърсисайдци могат да се представят още по-силно.

Ливърпул с Мане и Ливърпул без Мане: Два различни отбора!

Садио припомни на "Анфийлд" що е победа

"Това беше начинът, по който трябваше да играем срещу Тотнъм. Трябваше да покажем реакция и тя беше перфектна. Невероятно представяне. През първото полувреме това важеше за играта ни в офанзивен план, а през второто - за тази в дефанзивен.

Можехме да вкараме още голове. Имаше някои изключителни индивидуални изпълнения. Разбираме, че сме в ситуация, през която трябва да минем заедно.

Юрген Клоп: Знам на какво се дължи спадът ни

"Ако играем както срещу Хъл, нямаме шанс", заяви германецът

Хендерсън, Вайналдум и Фирмино се представиха брилянтно във физическо отношение. Боже, не съм виждал по-добро представяне от нападател, който не е отбелязал гол.

Беше трудно на Тотнъм да се защитава срещу нас през първото полувреме. Имахме по четири-пет човека в наказателното поле. Имаме потенциала да се представим много по-добре и следващият шанс за това е срещу Лестър.

Хенрик Мхитарян: Благодаря на Юрген Клоп, че беше мой втори баща

"Той ми помогна много"

Имахме лош период, но все още сме наоколо. Не близо до Челси, но до останалите. Голямата ни цел е да се класираме за Шампионската лига. Трябва постоянно да се представяме по този начин", заяви Клоп.