Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп призна превъзходството на отбора на Наполи, в сблъсъка между двата тима в груповата фаза на Шампионската лига.

Италианският домакин в двубоя спечели с 1:0, отбелязвайки попадение в последната минута от срещата.

Снимка 381746

Източник: UEFA.com

Ето какво каза Клоп след последния съдийски сигнал:

"Когато искаш да играеш в защита, трябва да си непрекъснато подготвен за действията на съперника ти.

Тичахме прекалено дълго с топката в крака. Когато правиш това нещо, не ти остава време за създаване на нещо смислено в мача.

Впоследствие губехме топката и отново повтаряхме същата грешка. Много пъти в мача. Съответно съвсем резонно бяхме наказани и останахме втор най-добър отбор на терена тази вечер...".

Наполи победи Ливърпул с 1:0, Лоренцо Инсине герой за домакините

Наполи се скъса да пропуска и надигра Ливърпул в последната минута, невидим Мохамед Салах

Победа в последната минута на "Сан Паоло"