Юрген Клоп заяви, че няма да ръководи Ливърпул в реванша от 4-ия кръг на ФА срещу третодивизионния Шрюсбъри.

Мърсисайдци изпуснаха 2 гола аванс и двубоят завърши наравно 2:2. По правилата на състезанието следва преиграване, но този път домакин ще е Ливърпул.

Срещата трябва да се състои в първата седмица от февруари точно по време на нововъведената зимна пауза във Висшата лига на Англия.

Почивката за топ английските тимове започва от 2 февруари и продължава до 16-и същия месец. След края на мача Клоп обяви, че вече е обещал почивка на играчите си и бе видимо изнервен от факта, че тимът му изпусна победата в срещата.

Младоците на Ливърпул пропиляха предимство от 2 гола и ще преиграват срещу Шрюсбъри за ФА Къп