Ливърпул не успя да спечели и втория си мач от новия сезон във Висшата лига след равенството 1:1 с Кристъл Палас тази вечер на "Анфийлд Роуд".

Дарвин Нунес направи невиждана глупост и получи директен червен картон след по-малко от час игра.

Ливърпул направи втора поредна шампионатна издънка, след като в предния кръг завърши 2:2 с новака Фулъм.

Гостите дръпнаха в резултата с гол на Вилфред Заха в 32-ата минута, а Луис Диас изравни в 61-ата минута.

Снимка 584259

Източник: EPA/БГНЕС

Така момчетата на Юрген Клоп са с едва две точки от два мача, докато големият съперник от Ман Сити е с пълен актив от 6 пункта.

След два кръга Ливърпул вече изостава на четири точки от лидерите Манчестър Сити и Арсенал, които са единствените с максимален актив от две победи след два мача.