Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп сподели впечатленията си от победата над Атлетико (3:2) в мача от 3-ия кръг от груповата фаза на Шампионската лига .

"Труден мач, както очаквахме. В началото на мача играхме изненадващо добре. Вкарахме два гола и играхме добър футбол.

Атлетико не се интересува твърде много от притежанието на топката. Ние им дадохме първия гол, вторият се оказа красив, но колко място им дадохме ... Не би трябвало да е така.

До почивката мисля, че всички разбраха, че играта върви в една посока и решихме, че трябва да направим нещо отново както трябва.

Скандал в Шампионска лига: Диего Симеоне избяга и не подаде ръка на Юрген Клоп

Знак не неуважение или?

През второто полувреме играхме наистина стабилно, и двата отбора играха интензивен футбол. Получихме правото на дузпа, противниците бяха изгонени, така че всичко наистина беше в наша полза.

Честно казано, най-малката ми грижа е как спечелихме! В такъв мач е много приятно да вземеш три точки.

Симеоне не ми стисна ръката? Това не ми харесва и тук ситуацията е очевидна. Бих искал да му стисна ръката. Неговата реакция, подобно на моята, не е съвсем тактична.

Но следващия път, когато се срещнем, определено ще си стиснем ръцете. Тук няма нищо. Естествено, той се ядоса - не на мен, а на играта. Тук няма какво да се добави", каза Клоп.