Защитникът на Ливърпул Трент Александър-Арнолд призна, че в момента единственото, което интересува играчите са трите точки. "Червените" спечелиха дербито с Тотнъм с 2:1 с гола в края.

"Чувствам облекчение повече от всичко друго. Тотнъм имаха огромен шанс да вкарат втори гол преди нас, а Вирджил показа защо е един от най-добрите защитници в света.

Секунди по-късно извадихме огромен късмет, но голът си е гол и ние го търсихме. Точно това и получихме. Срещу отборите от горната част на таблицата се получават и такива мачове. Трябва да очакваш в някои моменти те да владеят топката и да доминират. Не беше лесно, защото Тотнъм наистина е много силен отбор.

Ние обаче показахме, че искаме много победата и че ние също сме от най-добрите отбори в първенството. Вече не ни интересува как печелим. Всичко опира само до трите точки и ние мислим само за тях", заяви бранителят.

Драма на "Анфийлд"! Автогол в последната минута върна Ливърпул на върха във Висшата лига!

Тотнъм загуби с 1:2 гостуването си на мърсисайдци