Старши треньорът на Литекс Миодраг Йешич обяви, че отборът му е играл слабо през първата част при победата с 3:0 над Локо (Пд), но през вторите 45 минути се е поправил. Сърбинът заяви, че се надява отборът да изглежда преобразен в следващия кръг срещу Левски.

„Искам да поздравя момчетата за 3-те точки. Първата част бе без ритъм. Имахме положения за гол, но ги изпуснахме. Малко разбързахме играта през второто полувреме и вкарахме на време гол. Заслужена победа. Нямахме голямо желание, разходихме се по терена през първата част. И в Пловдив проспахме първите 45 минути.

Надявам се да се научим да играем добре и през двете части. Имах малко време за работа. Литекс ще стане по-добър от мач на мач. Лесни мачове няма. Трябва да играем добре", заяви Йешич.