Край на първото продължние, в което Черно море определено имаше териториално преимущество.

Центриране на Георги Илиев доведе до разбъркване в наказателното поле, но нямаше футболист на "моряците", който да играе с топката.

Пореден жълт картон, получава го Какалов.

93′

Жълт картон за Кузма.

91′

На почивката преди продълженията Иван Коконов и Мишо Венков се сдърпаха на терена, поради което се наложи техни съотборници да ги разтърват.

90′

Начало на първото продължение.

90+3′

Край на мача, срещата отива в продължения!

88′

Жълт картон за Руслан Иванов.

74′

Жълт картон за Бойчев.

71′

Бойчев влиза на мястото на Курдов.

70′

Двата отбора действат все по-предпазливо, предвид това, че времето намалява.

67′

Балджийски отстъпва мястото си на Минков.

66′

Жълт картон за Балджийски заради симулация.

64′

Балъков влиза на мястото на Васев.

58′

Коконов влиза на мястото на Пируло.

57′

Какалов влиза на мястото на Писаров.

53′

Жълт картон за Васев.

49′

Силен удар на Даниел Георгиев извън наказателното поле, отдясно по диагонал, е избит от Диян Вълков.

46′

Второто полувреме започва с нов опит на Венков да засече с глава от корнер, но ударът на защитника минава над вратата.

45′

Начало на второто полувреме.

45′

Край на първото полувреме.

41′

Какъв пропуск на Балджийски! Марек Кузма го изведе сам срещу Вълков, но юношата на Левски подходи несериозно и вратарят изби в корнер!

34′

ГООООЛЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ! Мишо Венков изравнява с глава след центриране от корнер на Георги Илиев - 1:1!

30′

Черно море се опитва да установи отново контрол върху мача, но попадението във вратата на "моряците" видимо разстрои играта на отбора.

21′

ГОООЛЛ ЗА ЛИТЕКС! Ловчанлии повеждат от дузпа, точен е Методи Костов - 1:0!

14′

Отлично спасяване на Диян Вълков! Вратарят на Литекс отрази опасен удар по земя на Хосе Пируло, който стреля почти фронтално от точката на дузпата през няколко футболисти на ловчанлии!

10′

Добра ситуация за "моряците"! Защитник на Литекс върна лошо топката към вратаря Вълков, тя попадна в Кузма, който обаче се опита да прехвърли стража по несериозен начин.

6′

Футболист на Литекс удари Балджийски с лакят в наказателното поле, но съдията прецени, че това е станало неволно.

4′

"Моряците" се настаниха в половината на съперника след началния съдийски сигнал, стигайки до един ъглов удар.

1′

77. Виктор Мицаков 10. Николай Минко

Аматьорският Литекс приема Черно море във втория 1/4 финал от турнира за Купата на България. Ботев (Пловдив) си осигури място сред последните 4, след като вчера "канарчетата" биха Пирин с 1:0 насред Благоевград.

Днес ще стане ясен и вторият полуфиналист в турнира, който ще е един измежду Литекс и Черно море.

Срещата в Ловеч започва в 17,30 часа, а футболистите на Живко Желев са надъхани да сътворят сензацията.

Черно море обаче влиза в мача след победа над Левски в шампионата, която дава допълнително самочувствие на футболистите на Георги Иванов.

Дали ще станем свидетели на сензация, или "моряците" ще затвърдят позициите си на боец в турнира - отговорите след 17,30 часа.