Литекс (Ловеч) ще бъде съперник на Славия на 1/16-финалите за Купата на България. Тимът от Ловеч елиминира Кариана (Ерден) с 10:9 след дузпи. Редовното време на двубоя между двата тима от Северозападната „В“ група завърши при нулево равенство. Двубоят се игра в Кнежа.

Кариана вкара гол в 25-ата минута, когато Боби Боянов беше точен с глава след центриране на Йордан Тодоров-Паро, но попадението беше отменено заради засада. През второто полувреме Ангел Русев-Мъката изпусна сам срещу вратаря на Литекс.

При изпълнението на дузпите Георги Цеков пропусна решителната дузпа за тима от Ерден, а играч на "оранжевите" вкара. Освен, че отпадна от Купата на България, Кариана остана за известно време и без десния си бек Ангел Цолов, който получи контузия.