Турнир: Лига на нациите Стадион: Зрители:
90+6′

Край на мача.

Испания победи Португалия с 1:0

Испания удари Португалия в края и се класира за финалната четворка в Лига на нациите

Вижте подробности

90+5′

Жоао Феликс получава жълт картон.

90+2′

Кристиано Роналдо получи хубаво извеждащо подаване, но не уцели добре топката при ниския си удар и позволи на Унай Симон да спаси с лекота.

90′

88′

ГОЛ! Алваро Мората! Нико Уилямс прати фантастично извеждащо подаване и намери нападателя, който стигна пред вратата, и стреля отблизо, преодолявайки Диого Коща.

83′

Нуно Мендеш получи жълт картон.

78′

Рафаел Леао е вкаран като смяна на Уилям Карвальо.

78′

Витиня заменя Диого Жота.

73′

Бернардо Силва излиза от терена и Жоао Марио влиза на негово място.

73′

Феран Торес е заменен от Нико Уилямс.

70′

Рубен Диаш шутира от движение към вратата от позиция в наказателното поле, но ударът му беше блокиран от защитник.

Снимка 589021

61′

Пабло Сарабия напуска терена, а Педри влиза на негово място.

61′

Карлос Солер ще бъде заменен за Жереми Пино.

60′

Коке излиза, а Луис Енрике пуска в игра Гави.

55′

Дани Карвахал също е оцветен в жълто.

47′

Серхио Бускетс заменя Уго Гиямон.

Снимка 589024

47′

Бернардо Силва получава жълт картон.

46′

ВИЖТЕ КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ ЗА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

Начало на втората част.

45′

Край на първото полувреме.

38′

Бруно Фернандеш получи качествено подаване и изстреля снаряд от дистанция. Топката обаче мина точно до лявата греда.

Снимка 589019

33′

Диого Жота се възползва от свободното пространство пред себе си и стреля в левия ъгъл, но не успя да преодолее вратаря.

31′

Уго Гиямон получава жълт картон.

24′

Унай Симон блокира удар от далечно разстояние на Рубен Невеш, който беше насочен към левия ъгъл.

23′

Кристиано Роналдо се свлече в наказателното поле след съприкосновение със защитник. Съдията Даниеле Орсато обаче остава безмълвен.

Снимка 589020

17′

Притежанието на топката продължава да е в полза на испанците - 28:72.

9′

Пабло Сарабия получи подаване от фланга. Той стреля към вратата от границата на наказателното поле, но топката рикошира в крака на защитник.

4′

Испанците владеят повече топката в първите минути на срещата.

Снимка 589018

1′

Руи Уилямс

Португалия приема Испания в ожесточен сблъсък в Лига А, група 2 на Лигата на нациите.

Мачът в Брага е от 21:45 часа. Двата отбора се борят за първото място в групата, което праща на полуфиналите на надпреварата.

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА!

Към момента "мореплавателите" имат 10 точки и са лидери, а "Ла фурия" е с 8 пункта. Така и равенството устройва Португалия, но Испания се нужда е от задължителен успех.

Македонското външно министерство осъди освиркването на химна ни

Излязоха с реакция

В последните 10 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 2 победи и 6 пъти са завършили наравно.

На домашния терен на Португалия имат изиграни 6 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и 3 пъти са завършили наравно.