90+5′
Турнир: УЕФА Лига на конференциите Стадион: Национален стадион "Васил Левски", гр. София Зрители:
90+5′

КРАЙ НА МАЧА!

90+3′

ГОЛ ЗА ОСИЕК! Тунжагич стреля, Антов опита да избие, но в крайна сметка насочи топката към собствената си врата.

88′

Чарлс замени Йомов

85′

Кери отигра добре и намери Чатакови, който обаче стреля встрани от вратата.

82′

Темпото на игра видимо спадна. Без опасни положения в последните минути.

Снимка 542042

74′

ГОЛ ЗА ЦСКА! Жорди Кайседо бе в основата на попадението след като проби отляво и подаде към Георги Йомов в наказателното поле, за който остана по-лесното - да отклони за 4:1!

72′

Яник Вилдсхут e заменен от Чатакович

68′

Осиек опитва натиск, но до момента не измисля нищо смислено в атака.

Снимка 542033

62′

Нов шанс за "червените". Йомов напредна и навлезе в наказателното поле, защитата на гостите затвори играча, който все пак успя да подаде към Яник Вилдсхут, но ударът му не се получи. Проблеми за Йомов, който получи удар и ще трябва да получи лекарска помощ.

58′

Тройна смяна за гостите.

57′

Центриране на Кери, Кайседо отклони с глава. Топката мина много близо до вратата!

Снимка 542034

50′

Филолич се измъкна и стреля с глава към вратата на "червените", но Бусато внимаваше и улови без особен проблем.

47′

"Мила Родино" ехти от трибуните. Сериозно оживление сред феновете на "червените".

46′

ВИЖТЕ ТУК КАК СА СЕ ПРОМЕНИЛИ КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВИТЕ 45 МИНУТИ!

46′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ! ЦСКА води на Осиек с 3:1!

42′

ГОЛ ЗА ЦСКА! Кайседо бе намерен отлично с центриране на Йомов отдясно и с глава нападателя се разписа за 3:1!

40′

ОСИЕК ВЪРНА ПОПАДЕНИЕ! Шкорич засече с глава от корнер и върна едно попадение.

39′

ГОЛ ЗА ЦСКА! Йомов подаде малко по-силно наТурцов, но той почти от линията центрира в наказателното поле към Кери, който от задна греда вкара с глава за 2:0!

30′

ГОЛ ЗА ЦСКА! Юга спечели топката и намери Брадли Мазику, който напредна самостоятелно и навлезе в наказателното поле, отправяйки удар с десния крак за 1:0!

28′

Кайседо! Турицов цетрира отдясно, от малък ъгъл към далечната греда, където Кайседо не успя от чиста позиция да засече с глава и да разстреля мрежата на гостите!

25′

Добра възможност за ЦСКА! Кери видя добре Йомов в наказателното поле, халфът му върна, но ирландецът не успя да си нагласи хубаво топката и стреля встрани.

20′

След първоначалния натиск на "червените" хърватите поизравниха играта. Притежанието на топката е 60% на 40% в полза на домакините.

16′

Корнер за гостите. Фаул срещу Матей, който падна и се държи за крака, но изглежда нищо сериозно за играча на ЦСКА.

9′

Възможност за домакините! Греъм Кери стреля от малък ъгъл отляво, стражът изби. Последва корнер, след който Антов отправи топчен удар с глава, но вратарят отново се намеси!

Снимка 542020

8′

Йомов проби отдясно и центрира добре, но Кайседо остана под топката и не успя да играе с нея.

5′

Спокойни първи минути на мача с продължително разиграване на топката от двата отбора.

2′

Старши треньорът на "червените" Стойчо Младенов трябваше да предприеме промяна малко преди началото на срещата след като новото попълнение Йоан Баи се контузи на загрявката и на негово място се появява Георги Йомов.

Титуляр за ЦСКА се контузи на загрявката

Няма да може да започне

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!

1′

НАЧАЛО НА МАЧА!

1′
98 Чеберко

ЦСКА е домакин на Осиек в първия двубой между двата тима от третия квалификационен кръг на Лига на конференциите. Срещата е тази вечер от 20:00 часа на националния стадион "Васил Левски".

"Червените" заедно с Локомотив (Пловдив) успяха да се класират за този етап на новосформирания турнир, за разлика от Арда, който бе отстранен от Апоел Беер-Шева.

ЦСКА към феновете: Нека заедно бъдем юмрук, който е готов да нанесе своя пореден удар!

Призова ги за подкрепа

В изминалите две седмици "армейците" изненадаха неприятно феновете си с две нулеви равенства с латвийския Лиепая. Мачът в София завърши без победител, а в Латвия срещата бе абсолютно равностойна. В крайна сметка в герой за ЦСКА се превърна вратарят Густаво Бусато, който допусна само един гол при четири изпълнени дузпи от противника.

През уикенда пък срещата между ЦСКА и Арда бе отложена, а същото важи и за предстоящата такава с Лудогорец. Това дава възможност на новия треньор Стойчо Младенов изцяло да се съсредоточи върху изявите на тима в Европа.

За разлика от "червените" обаче, тимът на Осиек си изигра мача от родното първенство. Футболистите на треньора Ненад Биелица направиха нулево реми срещу Славен у дома в неделя, с което регистрираха осми пореден мач без загуба.

Осиек атакува ЦСКА с 3 пъти по-скъп състав

Запознайте се с отбора на гостите

Хърватският клуб отстрани Погон (Шчечин) във втория квалификационен кръг на Лигата на конференциите след успех с 1:0 в реванша у дома, а първият мач на полска земя не предложи попадения.

През 2019 година ЦСКА и Осиек се срещнаха във вторич квалификационен кръг на Лига Европа. Първият им мач в София завърши с победа за българския тим с 1:0. Седмица по-късно хърватите спечелиха със същия резултат и се стигна до дузпи, от които "армейците" успяха да продължат напред в турнира.

Стойчо Младенов: В следващите две години ЦСКА трябва да надделее над Лудогорец