90′
Турнир: УЕФА Лига на конференциите Стадион: "ХаМошава", гр. Петах Тиква (Израел) Зрители: 2637
90′

Край на мача!

83′

Гол. Ротем Хатуел. Продължителна атака на домакините завърши с красив фалцов изстрел по диагонала, който не остави шансове на Караджов.

73′

Емил Мартинов излиза, Румен Руменов влиза на негово място

72′

Иван Тилев влиза на мястото на Спас Делев.

71′

Гол. Еужен Анса. прави резултата класически. Сафури бе изведен по отличен начин сам срещу Караджов, който се справи геройски. Топката обаче се промуши покрай него и оставеният непокрит Еужен Анса прати кълбото от непосредствена близост.

67′

Рамзи Сафури излиза, Ротем Хатуел влиза на негово място.

67′

Итай Шехтер заменя Сагив Йехезкел.

60′

Дор Миха влиза на мястото на Рой Гордана.

60′

Давиде Петручи заменя Елтон Аколатсе.

53′

Комфортната преднина позволи на Апоел да намали темпото. Срещата видимо загуби динамиката от първото полувреме.

51′

Ияд Абу Абаид влиза на мястото на Ор Дадиа.

47′

Жуниньо заменя Иван Коконов.

46′

ВИЖТЕ КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ НА EFBET ЗА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

Начало на втората част.

45′

Край на първото полувреме.

44′

Жълт картон за Пламен Крумов.

34′

Аколатсе нахлу в наказателното поле отдясно, преодоля Милен Стоев и шутира, но Караджов се намеси и изби.

31′

Гол. Рамзи Сафури бе безпощаден от бялата точка.

29′

Дузпа! ИМартин Желев игра с ръка в наказателното поле при центриране на Еужене Анса.

26′

Спас Делев! Дълга топка стигна до нападателя, който преодоля противников защитник и стреля от добра позиция. Ариел Харуш обаче запази хладнокръвие и съумя да спаси.

25′

Емил Мартинов получава жълт картон.

18′

Чудесна динамика на мача. Играчите на Арда се опитват да приложат натиск над домакините.

10′

Спас Делев стреля отлично от пряк свободен удар. Нападателят прати топката към сглобката на вратата, но Ариел Харуш изби в ъглов удар.

5′

Гол. Елтон Аколатсе. Футболистът стреля от границата на наказателното поле в долния десен ъгъл. Вратарят Иван Караджов не успя да отрази удара. Лошо начало за кърджалии.

1′

Итамар Швиро

Арда гостува на Апоел Беер-Шева в мач-реванш от Лигата на Конференциите. Двубоят в Петах Тиква е от  20:00 часа.

В първия мач, тимът на Николай Киров загуби с 0:2 и днес ще трябва да се бори за попадения. Припомняме, че вече не важи правилото на голове на чужд терен, което днес е в полза на българския тим.

Николай Киров: Целта е да играем по-добре от първия мач

"Трупаме безценен опит"

Арда освен с Апоел ще трябва да се бори и с историята. До момента нито един български отбор не е продължавал в евротурнирите, след като е загубил първия мач на свой терен с 0:2. Това се е случвало на два пъти на Левски и Литекс, както и по веднъж на Сливен, Пирин (Благоевград), Славия и ЦСКА.

Очаква се Николай Киров да заложи на Александър Георгиев вместо Крум Стоянов на левия бек, а в атака до последно ще избира между Светослав Ковачев и Жуниньо.При заминаването за Израел, специалистът обяви, че се надява на положителен резултат и нищо във футбола не е изключено.