Живко Атанасов изведе Левски с капитанската лента при победата с 3:1 над Ботев във Враца. Защитникът вкара втория гол при обрата на "сините".

"Щастлив съм, че вкарах. Чаках дста дълго да вкарам все пак последно се разписах срещу Етър. Ние първото полувреме имахме доста пропуски в играта си. Можехме да получим два три гола, добре че не ни вкараха дузпата. Второто полувреме се събудихме и заедно като отбор обърнахме мача. Въпреки получения гол мисля, че донякъде се справихме. Време беше и късметът да ни покрие.

Невероятно е да си капитан на Левски, аз съм израснал в клуба. Най-накрая сложих и аз лентата. Намираме се в доста трудна ситуация и с доста контузени състезатели. Отборът не върви както искаме и както трябва. Не можем да се радваме на една победа срещу Ботев (Враца). С целия ми респект към тях, но ние сме Левски. Георги Александров игра мъжки днес, добре се разбираме, слуша ме. Всички грешим. Ние старите грешим, че какво остава за младите", каза Атанасов след срещата.

Левски победи Ботев (Враца) с 3:1 като гост

Робърта продължава да носи Левски на гърба си, "сините" с много важен обрат във Враца

Столичани надвиха Ботев с 3:1