Юношите на Левски до 15 и до 17 години записаха равенство и загуба като гости на Лудогорец в мачове от 2-ия кръг на Елитните групи в тези възрасти.

Левски U15 завърши 1:1 с връстниците си от Разград. Домакините поведоха в резултата в 40-та минута от дузпа, но в 52-та "сините" изравниха след автогол на играч на разградчани.

Съставът на Левски U15: 1. Георги Кузов, 2. Иво Мотев, 3. Александър Йовчев, 4. Стоян Лазаров, 5. Антон Манов, 6. Сашо Грънчаров, 7. Стивън Гаоте, 8. Радостин Стоилов (к), 9. Велизар Ветов (37 - 18. Андрей Нешев), 10. Кристиян Вутов (48 - 17. Велин Драгоев), 11. Любомир Каракашев (65 - 13. Самуел Велчев).

Стоилов, Ивков и Арсов инспектират "сините" таланти в Трета лига

На мача с Оборище

Юношите на Левски до 17 години загубиха с 0:4 от "Лудогорец". "Сините" завършиха двубоя с 9 души след червени картони на Никола Бандев в 30-та и Калоян Борунов в 56-та минути.

Съставът на Левски U17: 1. Атанас Кехайов, 2. Ериан Благоев, 3. Калоян Борунов, 4. Георги Русинов (75 - 13. Ивайло Петров), 5. Адриан Видинов, 6. Дейвид Михалев (к) (75 - 16. Алекс Александров), 7. Никола Бандев, 8. Стоян Добрев, 9. Георги Сергиев (60 - 15. Кристиан Чачев), 10. Кристиян Йовов (75 - 17. Георги Христанов), 11. Адриан Райчев (66 - 14. Даниел Матеров).