Юношите на Левски до 15 и до 17 години записаха победа и равенство на стадион "Георги Аспарухов" срещу Черно море в мачове от 1-ия кръг на Елитните групи в тези възрасти.

Левски U15 победи връстниците си от Варна с 3:0. Два гола за водения от треньора Ахмед Хикмет тим отбеляза Любомир Каракашев - в 4-та и 55-та минута, а едно попадение добави Иво Мотев в 22-та минута.

Съставът на Левски U15: 1. Георги Кузов, 2. Иво Мотев (69 - 14. Антонио Янков), 3. Александър Йовчев, 4. Стоян Лазаров, 5. Кристиан Манолов (46 - 17. Кристиян Вутов), 6. Антон Манов, 7. Стивън Гаоте (65 - 18. Андрей Нешев), 8. Радостин Стоилов (к) (65 - 15. Калин Драгоев), 9. Велизар Ветов (69 - 16. Антонио Георгиев), 10. Сашо Грънчаров, 11. Любомир Каракашев.

Бивш защитник на Левски сравни Хамрун с Пирин (Благоевград)

"На "Герена" направиха силен отбор с добри футболисти"

Юношите на Левски до 17 години завършиха 1:1 с Черно море. Гостите откриха резултата в 30-та минута, а Георги Сергиев изравни в 50-та минута за "сините" водени от треньора Димитър Андонов.

Съставът на Левски U17: 1. Атанас Кехайов, 2. Ериан Благоев (83 - 18. Ивайло Петров), 3. Калоян Борунов, 4. Георги Русинов, 5. Адриан Видинов, 6. Дейвид Михалев (к), 7. Георги Христанов, 8. Кристиан Чачев (41 - 15. Георги Сергиев), 9. Алекс Александров (41 - 10. Кристиян Йовов), 11. Адриан Райчев, 17. Никола Бандев (70 - 19. Ангел Тодоров).