Отборите от Академия Левски записаха четири победи в контролите от предсезонната си подготовка играни вчера.

Левски U19 победи с 2:1 мъжкия отбор на ФК Карнобат. Точни за водения от треньора Елин Топузаков отбор бяха Александър Асенов в 60-та и Али Айвазов в 70-та минути.

Съставът на Левски U19: 1. Иво Неделчев, 20. Стелиън Георгиев, 4.Виктор Пеев, 11. Никола Църовски, 5.Атанас Килов, 8.Александър Асенов, 6. Цветомир Тодоров, 10. Ивайло Марков, 7.Антон Иванов, 9. Васил Димитров, 3.Божидар Костадинов. (През второто полувреме в игра влязоха Ясен Цветанов, Ради Борисов, Али Айвазов, Калоян Борунов и Кристиан Красимиров).

Юношите на Левски до 17 години разгромиха с 9:1 юношите на Черноморец до 19 години. Хеттрик за водения от треньора Виктор Димитров тим заби Преслав Бачев, по два гола добавиха Любомир Тодоров и Адриан Райчев, а по веднъж се разписаха Александър Божилов и Георги Коричков от дузпа.

Наско Сираков пропусна тренировката на Левски

Не я гледа на живо

Съставът на Левски U17: 1. Николай Николаев, 2.Марио Дадаков, 5. Слави Чакъров, 4. Георги Коричков, 14. Александър Божилов, 17. Кристиан Чачев, 6. Дейвид Михалев, 18. Никола Бандев, 11. Адриан Райчев, 9. Преслав Бачев, 10. Любомир Тодоров.

Левски U14 победи с 1:0 "Спортист 13" U15, като точен за водения от Милен Гаджев тим бе Любомир Каракашев в 18-та минута.

Децата на "Левски" до 13 години победиха връстниците си от "Орлета" (Пазарджик) с 14:1. Седем гола за "сините" вкара Габриел Йорданов, по два добавиха Васил Гочев и Денис Стоилков, а по веднъж се разписаха Георги Камбитов, Калоян Иванов и Даниел Траянов.