Отборът на Левски U17 загуби с 4:2 от Черно море в мач от 2-ия кръг на Елитната юношеска група. Двубоят ще се запомни с два обрата - по един и за двата тима.

В герой за "моряците" се превърна юношеският национал Лъчезар Йорданов, който блесна с хеттрик. В 21-ата минута той прострелю Христо Лалев с глава за 1:0. Осем минути по-късно Радослав Михалков изравни. Симеон Димитров направи 2:1 за "сините".

Втората част започна много равностойно, а Лъчезар Йорданов овладя отлично подаване и вкара втория си гол във вратата на домакините. След само две минути Минчев от състава на "моряците" прехвърли Лалев и направи обрата пълен. В 78-ата минута Йорданов с далечен удар оформи крайния резултат в дербито на кръга.

ЛЕВСКИ - ЧЕРНО МОРЕ 2:4

0:1 Лъчезар Йорданов (21) 1:1 Радослав Михалков (29) 2:1 Симеон Димитров (32) 2:2 Лъчезар Йорданов (61) 2:3 Мартин Минчев (63) 2:4 Лъчезар Йорданов (78)