Юношите на Левски до 17 години победиха с категоричното 4:0 Сокол (Марково) на стадион "Виваком Арена - Георги Аспарухов" в първия си мач от пролетния полусезон на Елитната група в тази възраст.

От Левски поздравиха рожденика Тодор Барзов

Легендарният футболист навърши 67 години

Даниел Начев откри резулата за водения от Захари Сираков тим в 31-та минута. 6 минути по-късно Самуил Беримски удвои. През второто полувреме "сините" вкараха още два гола. Първо Марин Петков отбеляза в 58-та минута, а Даниел Начев записа втори гол на сметката си в 81-та минута.

С победата Левски излезе на второ място във временното класиране след 16-ия кръг и е само на точка от лидера Септември и на една точка пред третия Ботев (Пловдив), които ще изиграят своите мачове в събота, 22 февруари.

Съставът на Левски U17: 1. Иван Андонов, 9. Николай Калинов, 5. Виктор Георгиев, 13. Мартин Оков, 20. Никола Църовски (80 - 18. Радослав Славев), 6. Денис Динев, 10. Даниел Начев, 19. Георги Атанасов (67 - Димитър Младенов), 11. Димитър Иванов, 17. Самуил Беримски (76 - 21. Каел Димитров), 8. Марин Петков.