Антонио Вутов ще бъде в стартовия състав на Левски за първия мач със Сутиеска, който е на 29-ти юни от 20:00 часа на стаидон "Vivacom Arena - Георги Аспарухов".

В Черна гора треперят за мача с Левски

Местните издания са категорични, че "сините" са фаворит за срещата в Лига Европа

Това стана ясно след последните информации относно здравословното състояние на футболиста. Лекарският щаб на "сините" прави всичко възможно да удовлетвори искането на старши треньора - Николай Митов един измежду Вутов и Сержиу Буш да е напълно готов до четвъртък, пише "Тема спорт".

Върнатият от Удинезе и след това от наем в Ботев офанзивен играч получи контузия на мач на младежите, но е спестил това пред щаба на Левски, което ядоса треньорския щаб. Антонио Вутов от понеделник ще тренира наравно със съотборниците си и до четвъртък се очаква да бъде готов на сто процента.

Никола Ракойевич за Левски: Ще се постараем да ги изненадаме!

Треньорът на Сутиеска за Левски: Ще се постараем да ги изненадаме!

"Барикадирали са се близо до София и нямаме много информация за тях"

Румънският нападател Буш почти сигурно ще бъде в разширения състав, но най-вероятно ще стартира на резервната скамейка. Треньорът обаче със сигурност ще го пусне да играе поне 30 минути през второто полувреме, независимо от резултата към този момент. Сержиу Буш се е контузил в коляното по време на финала за Купата на Румъния преди три седмици.

При това положение като титуляр за Левски срещу Сутиеска се очертава да започне Бабатунде Аденижи. А негов партньор в най-предни редици за "сините" ще е Жуниор Мапуку, който ще е на върха на атаката, а нигериецът, който вкара на Радник (Сурдулица) в петък (1:0), ще е на фланга. Оттам мястото си ще отстъпи Франсис Нар, който не очарова с изявите си в контролите. Опция за него продължава да бъде Черно море, откъдето се надяват да го вземат под наем за един сезон.