Юношите старша възраст на Левски (набор 1989 г.) загубиха гостуването си на Нафтекс с 1:2 в четвъртфинална среща на държавното първенство и отпаднаха от надпреварата.

В началото на мача националът Иван Цачев получи контузия, след като бе изритан от противников състезател и напусна преждевременно играта, а съдията не посмя да изгони играчът на Нафтекс.

Малко по-късно реферът показа червен картон на Лъчезар Манчев от Левски, след като след далечен шут топката рикошира в ръката му и влезе в мрежата.

Реферът отмени попадението, изгони играчът на сините и отсъди дузпа, която домакините превърнаха в гол - 1:0. Оттук до края на срещата Левски игра с човек по-малко.

"Сините" бързо успяха да изравнят чрез Боян Табаков от дузпа - 1:1.След почивката тимът на Нафтекс успя да вкара втори гол и в крайна сметка да спечели срещата. В края на двубоя реферът не посмя да отсъди чиста дузпа в полза на Левски.