Наставникът на Левски Славиша Стоянович даде мнението си за победата с 4:1 над Витоша (Бистрица).

"След загубата в Пловдив имахме трудна седмица. Работихме и разговаряхме много. Трябваше да покажем друго лице и да покажем дисциплина от първата минута. Играхме много добре през първото полувреме и направихме добри комбинации.

Поддържахме високо ниво. Притеснява ме, че пропускаме доста положения. Трябва да поддържаме добра концентрация през всички 90 минути.

Трябва да видя повторение на гола, който допуснахме днес. Отново изгубихме концентрация при ситуацията. Обертан ми е казвал, че не иска да изпълнява дузпи. Паулиньо имаше голямо желание да вкара гол, но не успя. Божидар Митрев е с контузия в рамото и трябва да почива. Имам доста нападатели. Днес дадох шанс на Костов.

Приемаме напълно сериозно мача с Атлетик (Куклен). Нека мислим за ЦСКА след мача за Купата", заяви Стоянович.

Левски разби Витоша с 4:1