Славиша Стоянович изрази разочарованието си от загубата от Арда с 1:2. Ето какво каза треньорът на Левски по време на пресконференцията си след мача:

Левски загуби от Арда с 1:2

Левски докосваше точката срещу Арда, но Коконов попари "сините" и прати тима си на третото място

Леони вкара от засада

"Всяка загуба е тежка за Левски. Особено, като губиш по този начин. Футболът не се играе 45 минути, а 90. Също така се играе докато съдията не свири край.

Днес не бяхме на ниво. Не бяхме агресивни, организирани. Знаете сами в каква ситуация сме. На някои позиции нямаме много алтернативи. Липсваха комбинациите. През второто полувреме показахме добра игра и вложихме много труд. Чака ни много работа.

Снимка 508409

Не трябваше толкова наивно да получаваме гол. Нямаме много алтернативи на доста позиции. Няма нужда от извинения. Трябва да бъдем умни, а не да търсим вината другаде. Трябва да вдигнем мотивацията и самочувствието.