Наставникът на Левски Славиша Стоянович коментира поражението с 1:2 от Лудогорец, което свали "сините" от първото място във временното класиране.

"Загубихме мача през първото полувреме. Две наши грешки. Качествен отбор като Лудогорец се възползва. Дойдохме да играем футбол, направихме го нелошо, но две грешки.

През второто полувреме показахме друго лице. Всяка загуба не е приятна. Дойдохме в Разград без трима играчи - Паулиньо, Вашчук и Буш. Това за нашия отбор е много. През второто полувреме вкарахме гол, после ударихме греда, имахме още 2-3 положения. Лудогорец знае да се отбранява. Честитя им победата.

В края на полувремето вместо пас на сигурно, допуснахме грешка и ни вкараха гол. През второто беше трудно да се вдигнем, но успяхме. Видяхме, че когато сме концентрирани, да, правим грешки, но мачът ни дава оптимизъм.

Лудогорец има класен отбор и играчи, които знаят да играят. Трябва да вървим крачка по крачка. Мисля, че днешната загуба няма да ни се отрази. Футболистите знаят, че са играли добре.

Не мога да повярвам как съдията ще отсъди само 3 минути продължение. Само шестте смени бяха три минути", заяви Стоянович.

Лудогорец победи Левски с 2:1 в дербито на Първа лига