Въпреки че бе пуснал отбора в почивка, Станимир Стоилов изкзра понеделника на стадион "Георги Аспарухов".

Треньорът изгледа два мача на юношите срещу Лудогорец. В Елитните групи до 15 и 17 години сините не успяха да надвият разградчани у дома, като и двата двубоя завършиха 0:0. Както е известно, Стоилов държи под око всичко случващо се в клуба, включително и детско-юношеската школа. На няколко пъти Мъри поставяше добра оценка на шефа на ДЮШ Йончо Арсов. Причината са редица подготвени млади играчи, които да се присъединят към първия отбор.

Мишо Вълчев: Николай Михайлов спаси Левски срещу ЦСКА

"Дербито трябваше да се изиграе заради феновете"

Стоилов заедно със собственика Наско Сираков държаха под око няколко играчи от отбора до 17 години, пише "Тема спорт". В единайсеторката срещу Лудогорец бяха вратарят Йоан Загоров, както и халфовете Антоан Стоянов и Асен Митков. Триото неизменно тренира с мъжете, а Митков не излиза от групата през пролетния полусезон. Той дори започна като титуляр срещу Локомотив Пловдив. През този сезон Димитър има общо 7 мача - 5 в елита и 2 за купата.

След домакинските равенства юношите до 15 г. са на четвърто място в Елитната група. 17-годишните пък делят първото място с Лудогорец, като са с равен актив от 39 точки.