Разочарован и много ядосан. Такъв бил треньорът на Левски Славиша Стоянович след затубата от Локомотив с 0:1 в Пловдив. Той повишил тон на играчите, карал им се близо едно полувреме - 45 минути. Това се случило преди вчерашната тренировка на "сините", твърдят колегите от "Спортал".

За първи път след пристигането си в Левски Стоянович повишил глас на футболистите по такъв начин. Славиша, който е майстор на китарата, този път размахал пръст и заявил, че е крайно разочарован от отношението на играчите най-вече през първото полувреме на "Лаута". Дал да се разбере, че това няма как да се повтори.

Очаква се треньорът да направи промени в състава още за следващия мач с Витоша (Бистрица). Славиша Стоянович иска две победи срещу този съперник и аматьорите от Атлетик (Куклен) за Купата на България, които да върнат леко самочувствието на тима преди дербито с ЦСКА. Ясна е целта и в този мач - победа.

Славиша Стоянович: Катастрофално първо полувреме