Турнир: Контроли Стадион: Зрители:
90+3′

Край на мача!

85′

ГООООЛ ЗА ЛЕВСКИ! "Сините" намаляват резултата на 1:2 след невероятно попадение от далечна дистанция на Сашо Александров.

80′

През втората част множеството смени и в двата отбора повлияха на качеството на игра, поради което ситуациите пред двете врати не бяха особено много.

63′

Бабатунде Адениджи имаше добра възможност, но опасното му центриране в наказателното поле бе избито от вратаря на румънския тим.

49′

Топузаков прави десет смени, като единственият титуляр от първото полувреме е вратарят Кръстев. Играчите, които влизат през втората част са следните: Сашо Александров, Давид Яблонски, Димитър Пиргов, Мики Орачев, Найденов, Де Ноойер, Мехди Бурабия, Франсис Нар, Станислав Иванов и Бабатунде Адениджи.

45′

Начало на второто полувреме. В което очаквано Елин Топузаков ще пусне нов състав.

45+1′

Край на първото полувреме.

43′

Румънците са пълни господари на терена и диктуват събитията от началото на срещата, а Кръстев отново се намеси решително при две ситуации, успявайки да предотврати трето попадение във вратата си!

30′

Нов шанс за играчите на Виторул! Киту се опита да затрудни от около 20 метра Кръстев, но стражът внимаваше и изби топката.

27′

Информацията за мача е доста оскъдна, да не кажем нулева, макар че има цял екип в Кипър, който следва да се занимава с отразяването на първата проверка за годината.

22′

Гол в полза на Левски е отменен, тъй като страничният съдия маркира засада.

19′

ГОООЛ ЗА ВИТОРУЛ! Резултатът вече е 2:0, след като Пурец бележи за тима на Джика Хаджи. Футболистът се възползва от лошо изчистване след корнер и от дъгата на наказателното поле прати топката в мрежата на Кръстев.

6′

ГОООЛ! Румънците повеждат рано в резултата - 1:0! Алекс Нимели получи пас зад гърба на защитата, и макар че останаха съмнения за засада, футболистът бе безпогрешен!