Алекс Боримиров влиза на мястото на Антонио Аниете

84′

Сашо Александров отстъпва мястото си на Симон Сандберг

83′

ГОООЛЛ - 4:0 за Левски! Аниете бележи гол за "сините", след като се възползва от пас на Адениджи и между двама футболисти на съперника пусна топката покрай вратаря

80′

Иван Винков сменя Илиян Йорданов

77′

ГОООЛЛ - 3:0 за Левски! Отборът на Верея си отбеляза автогол, след като Адениджи засече центриране с глава от корнер, а отбилата се в страничната греда топка се удари в гърба на Хасани и влетя в мрежата за 3:0

66′

Мехди Бурабия заема мястото на Георги Костадинов

65′

Здравко Илиев получава жълт картон за нарушение срещу Франсис Нар

59′

Левски търси трето попадение в мача, а Георги Костадинов можеше да реализира такова, след като негов удар с глава мина на сантиметри над вратата на гостите

46′

Начало на второто полувреме

46′

Александър Якимов заменя Еуженио

46′

Светослав Диков отстъпва мястото си на Методи Костов

45′

Край на първото полувреме

43′

Играта временно е спряна, след като централният защитник на Левски - Александър Александров, пострада в единоборство с нападателя на Верея - Сукуна

30′

Гостите изнесоха играта в по-предни позиции, но въпреки това положения пред вратата на Йоргачевич липсват. Единствено удар на Сукуна от далечна дистанция мина близо до вратата на сърбина, с което се изчерпва активът на играчите на Александър Томаш до момента

20′

ГОООЛ - 2:0 за Левски! Много добра атака на "сините" по десния фланг, при която Адениджи изведе Божидар Краев фронтално срещу вратаря и за младия нападател не бе проблем с удар с левия крак да отбележи второ попадение в мача

17′

Левски продължава да е по-активният отбор на терена в стремежа да отбележи второ попадение във вратата на гостите. Франсис Нар имаше нова възможност да се разпише, но ударът му с левия крак пред наказателното поле бе крайно неточен

7′

ГОООЛ - 1:0 за Левски! Франсис Нар получи топката пред дъгата наказателното поле и с хубав фронтален удар откри резултата в полза на "сините"

1′

Начало на мача на стадион "Георги Аспарухов"

75. Алекс Боримиров 11. Александър Якимов

Отборът на Левски излиза срещу Верея в търсене на трета поредна победа. Мачът на "Георги Аспарухов" е днес от 19,00 часа, а старши треньорът на "сините" - Люпко Петрович, ще разчита на играчите, които нокаутираха Славия с 4:0 в предишния кръг от Първа лига.

Извън групата по решение на сърбина остана нападателят Венци Христов, който изпадна от титулярния състав за сметка на намиращия се в отлична форма нигериец Бабатунде Адениджи.

Гостите от Верея пък дадоха заявка, че няма да са боксова круша при първото си участие в елитната група. Нещо повече - футболистите на Александър Томаш, вече постигнаха победи срещу ЦСКА (1:0) и Ботев (1:0), което със сигурност трябва да бъде взето под внимание от страна на "сините".