Наставникът на Левски - Станимир Стоилов похвали своите футболисти, които го зарадваха с победа над Ботев (Пд) с 2:0. Тя изкачи "сините" до шестото място във временното класиране, само на четири точки от третия Черно море. Ето какво каза Мъри:

Левски е най-гледаният отбор в efbet Лига

Рейтингът на "сините" го доказва

"Доволен съм и от победата, и от играта. Може би най-доброто ни първо полувреме през този сезон. Имахме леки проблеми в началото на втората част, но след това заиграхме в добър стил. Мисля, че победата е заслужена за нашия отбор. Можем да го оприличим като образцово. Отнемахме топката и играехме бързо. За да може да се каже, че е еталон, трябваше да вкараме още 1-2 гола, за да затвърдим добрата игра.

Ботев е сериозен отбор. Искахме да сме близо до тях, да им отнемаме топката, да блокираме тяхната комбинативност и се справихме, за което поздравявам момчетата. Днес подобрихме това, което ни липсваше в предишните мачове. Атакуващите футболисти се представиха добре в защита и участваха дейно в играта в защита и затова съм доволен от тях.

Нормално е да търсим победа срещу по-сериозните противници, особено на "Георги Аспарухов". Ние сме Левски и тук не трябва да се страхуваме от никой. Сега трябва да подобряваме игровия си стил и облик", завърши Станимир Стоилов.

Левски - Ботев (Пловдив) 2:0 в мач от efbet Лига