Жълт картон за Горанов.

89′

Удар на Давиде Мариани по диагонал минава на сантиметри до гредата!

86′

Габриел Обертан бе повален в наказателното поле, но съдията не посмя да отсъди втора дузпа, каквато имаше!

85′

ГООООЛЛ ЗА ЛЕВСКИ! Страхотно изпълнение на Кабрал от дистанция - 3:2!

82′

Илия Димитров заменя Буш.

76′

Брунер заменя Досу.

75′

Серджиу Буш пропуска дузпа, която изпълни за нарушение срещу него! Румънецът прати топката в ъгъла, в който Хирцел се хвърли!

73′

Кабрал намери добре Станислав Костов, който обаче с глава на метри от вратата прати топката в ръцете на Хирцел.

70′

Левскарите искат дузпа за игра с ръка на защитник на Вадуц, съдията обаче е безмълвен, макар че ясно се видя, че нарушение има.

66′

Костов заменя Белмонт.

65′

Пропуск на Буш! Румънецът бе изведен зад защитата на гостите от Мариани, но нападателят не успя да се разпише, решавайки да финтира.

62′

Жълт картон за Гомес.

60′

Играта на левскарите доста се разстрои след изравнителното попадение, което до голяма степен пък даде допълнително самочувствие на гостите от Лихтенщайн.

54′

ГОООЛЛ ЗА ВАДУЦ! Нелепа изява на вратаря Полачек позволи на Тадич да изравни мигновено резултата - 2:2!

53′

ГОООООЛЛЛ ЗА ЛЕВСКИ! Белаид вкарва за 2:1, след като се възползва от недоразумение в защитата на Вадуц!

52′

Жълт картон за Люхингер.

52′

Жълт картон за Кабрал.

48′

Моментален натиск на "сините" в началото на второто полувреме, който доведе до две изсипани топки пред вратарското поле на Хирцел.

46′

Интересна смяна - Полачек заменя Митрев на вратата!

46′

Люхингер заменя Дражан.

45′

Начало на второто полувреме!

45+1′

Край на първото полувреме, което завършва с неточен диагонален удар от наказателното поле на Милош Цветкович.

42′

Центриране на Кабрал намери голмайстора Буш, който обаче не съумя да прати топката в очертанията на вратата.

40′

Жълт картон за Нидерхаузер.

35′

ГОООЛЛЛ ЗА ЛЕВСКИ! Буш изравнява резултата с диагонален удар от наказателното поле - 1:1!

33′

Удар на Жорди Гомес от фаул предизвиква мощни освирквания сред голяма част от публиката на Левски.

32′

Буш овладя топката в наказателното поле, но вместо да стреля, румънецът се забави и изпусна момента.

30′

Мариани се опита извън дистанция да се разпише, но крайно неуспешно.

25′

ГООООЛЛЛ ЗА ВАДУЦ! Гостите откриват резултата, отново чрез Кулибали, който както в първия мач, вкара с удар извън наказателното поле - 1:0!

22′

Тотален натиск на Левски, който до момента обаче не води до желания резултат. Все още липсва и чистото голово положение пред вратата на Хирцел.

20′

Буш се освободи отдясно в наказателното поле, но ударът на румънеца премина над вратата, след като рикошира в защитник на Вадуц.

16′

Давиде Мариани опита да порази целта от пряк свободен удар, но топката мина над вратата.

13′

Опасен удар на Кабрал от дистанция изненада Хирцел, който все пак успя да избие топката в корнер!

Снимка 368883

10′

Обертан се опита от малък ъгъл отляво в наказателното поле да изненада вратаря на гостите, но ударът му е спасен.

7′

Макар че левскарите владеят повече топката, си личи, че играчите на Делио Роси са леко притеснени в първите минути на срещата.

2′

Грешно подаване на Обертан към Горанов по левия фланг завърши с удар от вратата на гостите.

1′

Начало на срещата на стадион "Георги Аспарухов"!

93. Атанас Кабов 29. Марио Бюхлер

Ето че още не е започнала същинската част на сезона, а Левски вече е изправен пред угрозата да отпадне от евротурнирите. Не че не се е случвало и друг път "сините" да катастрофират още в т.нар. "плажни кръгове" на Лига Европа, но не и от отбор от Лихтенщайн...

Да, Вадуц, изненадващо или не, води на столичани с 1:0 след първия мач на "Рейнпарк Арена". Кулибали матира Божидар Митрев и компания преди около седмица, поради което Левски днес трябва да търси успех с два гола разлика, като в същото време трябва да е изключително внимателен да не допусне попадение във вратата си.

Левски е способен на обрат срещу Вадуц, историята го доказва

"Сините" с десет подвига в Европа, след като са загубили гостуването си в първия мач

Делио Роси вчера обяви, че отборът му е способен да победи и да загуби от всеки, а също така загатна, че е изключено привържениците да гледат продължения.

Известно е, че Левски няма да може да разчита на контузените Паулиньо и Хали Тиам, но в групата за мача попадна доскорошният участник на Мондиал 2018 Холмар Ейолфсон.

Началото на двубоя е от 18,45 часа на стадион "Георги Аспарухов". Мачът е от изключителна важност и лично за Делио Роси, който по всяка вероятност ще бъде освободен, ако Левски отпадне от своя скромен съперник.

И така, време е за реванш - Левски срещу Вадуц...