Юношите на Левски до 19 години записа равенство в първата си контрола. Играчите на треньора Иво Градев завършиха 1:1 със Сливнишки герой, който се състезава в Югозападната В група.

Мачът се игра на стадион "Георги Аспарухов", а попадението за "сините" отбеляза Даниел Начев в 76-та минута.

Следващата проверка на Левски U19 е срещу връстниците им от Витоша (Бистрица) като гост. Двубоят е на 30 януари, събота.

В Италия: Да се надяваме, че Андонов ще е "Новия Хорхе Кампос"

Фенове приветстваха вратаря

Съставът на Левски U19: Иван Топалов, Богдан Костов, Симоне Игнатов, Костадин Илиев, Владимир Сиромахов, Стефан Стефанов, Стелиън Георгиев, Димитър Иванов, Ивайло Христов, Самуил Беримски, Даниел Начев. (През второто полувреме в игра влязоха Янис Ставрев, Николай Калинов, Виктор Георгиев, Константин Айдарски, Петър Войнов, Слав Петков, Илиян Йовчев, Александър Мицев).