90′
Турнир: Контроли 2024 Стадион: Терен №2, футболен комплекс "Георги Аспарухов" Зрители:
90′

КРАЙ НА МАЧА!

83′

Александров беше изведен отляво на скорост, влезе в наказателното поле и стреля към вратата, но Андреев излезе предвидливо и го блокира.

74′

ГОЛ ЗА ЛЕВСКИ! След изпълнение от корнер на Филип Кръстев, Ивелин Попов отигра топката ефектно и тя достигна на втора греда до Марин Петков, който с глава се разписа за 4:1.

72′

Талантите от школата Слави Чакъров и Антон Иванов замениха Цунами и Чандъров.

65′

Кордоба отправи опасен удар, вратарят се намеси с вещина и изби в корнер, след който обаче не последва нищо опасно.

58′

ГОЛ ЗА ЛЕВСКИ! "Сините" демонстрират надмощие над опонента си и това пролича в 58-ата минута, когато стигнаха до още едно попадение. След добра атака на "сините" Марин Петков пусна хубав пас към Роналдо, който веднага намери Уелтън към голлинията и от близко разстояние бразилецът вкара за 3:1.

Снимка 605571

Източник: startphoto.bg

50′

ГОЛ ЗА ЛЕВСКИ! Ивелин Попов прати меко центриране от ръба на дъгата пред наказателното поле към Цунами, който с глава разстреля мрежата на гостите, за да направи обрата пълен.

Снимка 605570

46′

Андреев, Сонко, Кордоба, Петков, Попов, Кръстев влязоха в игра.

45′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45+1′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45′

ГОЛ! Рикардиньо отправи прецизен удар в средата на вратата, за да изравни резултата.

44′

Голмайсторът Мартин Петков задържа Рикардиньо при изпълнение на корнер и съдията отсъди дузпа.

37′

В следващата ситуация Уелтън проби отляво, навлезе в наказателното поле и шутира, но ударът му срещна гредата.

36′

ГОЛ ЗА СЕПТЕМВРИ! Мартин Стоянов проби по левия фланг и намери изпуснатия от защитата на Левски бивш нападател на "сините" Мартин Петков, който стреля към далечния ъгъл и разпечата мрежата на Ники Михайлов. Петков мигновено вдигна ръцете си, давайки знак, че няма да се радва за попадението.

Снимка 605561

29′

Възможност! Патрик-Габриел Галчев центрира от корнер, Краев се извиси и стреля, но малко над вратата.

25′

Левски владее инициативата. "Сините" са доста активни в нападение и залагат на бърз и комбинативен футбол.

Снимка 605555

11′

Засада! Новият нападател на Левски Рикардиньо бе изведен в дълбочина от Краев и прониза мрежата на Септември, но при подаването е имало засада. Аплодисменти за играча от oколо 250-те зрителя на помощния терен на "Герена".

8′

Тимът на Станимир Стоилов продължава да заплашва вратата на Септември. Илиян Стефанов видя Уелтън на добра позиция в наказателното поле и му подаде умело, но бразилецът не успя да отиграе и Шейтанов се намеси.

Снимка 605551

4′

Домакините започват по-актвно срещата. В 4-ата минута "сините" организираха добра атака, Рикардиньо напредна по левия фланг и прати центриране в наказателното поле, където Роналдо стреля с глава, но топката се отби в Мартин Николов, а след последвалия корнер се стигна до разочароващ удар с глава на Ван дер Каап.

2′
1′

24. Борислав Рупанов

Левски излиза в генерална репетиция преди подновяването на шампионата. Съперник на "сините" е Септември (София).

Контролата е от 14:00 часа на терен №2 на стадион "Георги Аспарухов". Двубоят ще бъде излъчен пряко по Левски тв.

Любопитно е, че Станимир Стоилов обяви стартовия си състав още снощи. Сред избраниците му е Асен Чандъров, който до скоро носеше капитанската лента на Септември и е син на собственика на отбора - Румен Чандъров.

Феновете на Левски подготвят шествие до стадион "Ивайло"

"Нека за пореден път да покажем, че сме номер 1", обявиха от местния клуб на привържениците

Днешният двубой ще бъде и единствен за Левски на родна земя преди началото на полусезона. По време на лагера си в Дубай Левски изигра шест приятелски срещи. В тях "сините" записаха 4 победи и две загуби, едната от които бе прекъсната в началото на второто полувреме.

В последната си проверка, тимът на Светослав Петров допусна тежко поражение по време на лагера си в Турция. Столичани загубиха с 0:5 от украинския Кривбас Кривий Рог.

Съставът на "сините" за двубоя:

Левски: 13. Михайлов, 5. Ван дер Каап, 50. Димитров, 22. Галчев, 6. Цунами, 20. Чандъров, 8. Краев, 14. Стефанов, 17. Уелтон, 18. Роналдо, 9. Рикардиньо;