В четирите кръга от началото на сезона Левски използва едва 20 футболисти. Все още участие не са взели контузените Мирослав Иванов, Пламен Илиев, Борислав Цонев, както и младоците Владислав Мисяк, Деян Иванов, Галин Ташев, Илия Димитров и Александър Любенов.

Най-"употребявани" при "сините" до момента са централните защитници Борислав Стойчев и Аймен Белаид. Двамата не са пропуснали нито една минута от четирите мача. Веднага след тях е испанецът Мигел Бедоя, който има 349 минути.

Валери Божинов е без гол вече 268 минути в А група. Нападателят не е поразил мрежата нито веднъж през този сезон. За последно той се разписа при успеха над Литекс (1:0) в Ловеч в 40-ия кръг на миналия шампионат.

За първи път Левски не успя да спечели трите точки в А група, след като Валери Домовчийски се бе разписал. Това се случи в гостуването на Берое, което бе и 32-ият мач, в който нападателят вкарва поне 1 попадение.

Така Левски записва най-лошия си голов старт през новия век. "Сините" отбелязаха само 3 гола за четири кръга.