Юношите на Левски записаха две победи като гост срещу Черно море в мачовете си от 16-ия кръг на Елитните групи до 15 и до 17 години.

Левски U15 победи с 3:0 връстниците си от Варна. Два гола за "сините" вкара Стивън Гаоте - в 30-та от дузпа и 47-та минути, а едно попадение добави Антон Манов в 52-та минута.

Воденият от треньора Ахмед Хикмет отбор е на второ място във временното класиране с актив от 38 точки.

Съставът на Левски U15: 1. Георги Кузов, 2. Иво Мотев (60 - 17. Антонио Георгиев), 3. Самуел Велчев, 4. Стоян Лазаров, 5. Антон Манов, 6. Сашо Грънчаров, 7. Стивън Гаоте (к), 8. Радостин Стоилов (64 - 15. Андрей Нешев), 9. Георги Денов (45- 18. Габриел Йорданов), 10. Кристиян Вутов (45 - 16. Велин Драгоев), 11. Любомир Каракашев (64 - 14. Александър Йовчев).

Юношите на Левски до 17 години разгромиха с 5:2 своя съперник. Два гола за победата отбеляза Дейвид Михалев, а по едно попадение добавиха Преслав Бачев, Кристиян Йовов и Кристиан Чачев.

Воденият от треньора Данаил Иванов тим е на второ място във временното класиране с актив от 39 точки.

Съставът на Левски U17: 1. Атанас Кехайов, 2. Ериан Благоев, 3. Адриан Видинов, 4. Виктор Любенов (к), 5. Калоян Борунов, 6. Дейвид Михалев, 7. Георги Христанов (63 - 14. Георги Русинов), 8. Никола Бандев, 9. Преслав Бачев (83 - 18. Стивън Стоянчов), 10. Кристиян Йовов (83 - 16. Алекс Александров), 11. Александър Божилов (79 - 15. Кристиан Чачев).