Край на мача.

89′

Хубав пробив на Димитров отляво завърши с центриране за Нашименто. Халфът стреля с глава, но прати топката покрай вратата.

87′

ГООООЛ ЗА ЛЕВСКИ!!! Нашименто бележи. Португалецът изпълни прецизно пряк свободен удар от около 15 метра и отново даде аванс на "сините".

85′

Лозев опита с техничен удар да намери далечния ъгъл, но стреля над вратата.

84′

Левски изпълни заучено корнер. Нашименто центрира отляво към далечната греда, където Рейш нанесе удар, но прати топката в аут.

78′

ГОООООЛ ЗА ЛЕВСКИ!!!! Страхотно изпълнение на Здравко Димитров! Крилото получи топката отляво, проби към центъра на игрището, преодоля съперник и с тежък удар в близкия ъгъл успя да изравни.

76′

Мазурек и Нашименто разиграха пред наказателното поле. Португалецът опита удар, който вратарят на Пюник спаси.

74′

ГОЛ ЗА ПЮНИК! Миранян бе фауалиран в наказателното поле от Найденов. Главният рефер посочи бялата точка. Миранян изпълни наказателния удар, но Петър Иванов успя да спаси. При добавката обаче нямаше какво да стори и Шевчук даде аванс на арменците.

72′

Левски изпълни бързо пряк свободен удар. Мохамед получи топката отдясно и навлезе в наказателното поле. Ганаецът нанесе удар, който не застраши вратата на Пюник.

66′

Франко Мазурек проби през центъра и нанесе удар, който мина над вратата.

58′

Пропуск на Махмудов!!! Славчев сбърка в центъра на терана. Пюник организира опасна атака. Денис Махмудов получи топката отляво и стреля опасно покрай вратата.

55′

Спасяване на Михайлов! Карташян засече топката след центриране от корнер на Симонян, но вратарят на Левски се намеси отлично и изби в корнер. След неговото изпълнение отново Николай спаси вратата си след шут от далечна дистанция.

51′

Нов неточен удар от далечна дистанция на Тиам.

46′

Тиам нанесе удар от далечна дистанция, който не затрудни Асланян.

45′

Начало на втората част.

45′

Край на първата част.

43′

Удар на Алар минава покрай вратата на арменците.

42′

Спасяване на Михайлов! Вратарят на Левски отрази удар от пряк свободен удар на Йозбилис. Нападателят стреля от около 25 метра в долния ляв ъгъл, но Николай се намеси добре.

41′

Нова добра атака на Левски отляво. Паулиньо проби и намери Алар в наказателното поле. Австриецът опита мигновено да нанесе удар, който Марку блокира.

39′

Пропуск и на Иванов! Стаси получи топката пред наказателното поле и потърси далечния ъгъл, но прати топката покрай вратата.

38′

Пропуск на Славчев!!! Паулиньо и Алар комбинираха отляво в наказателното поле. Бразилецът продължи топката за Славчев, който бе оставен сам на десетина метра от вратата. Халфът заложи на силата и прати кълбото над горната греда.

37′

Паулиньо проби в полето на арменците и нанесе удар, който премина покрай вратата на Драгойевич.

36′

Угочукву получи топката пред наказателното поле след грешка на Спиерингс. Нигериецът опита силен шут, който бе блокиран.

32′

Отлична атака на Левски след индивидуален пробив на Паулиньо отляво. Бразилецът нахлу в наказателното поле, където нито той, нито Алар успяха да нанесат удар към вратата на Благойевич.

30′

Пропуск на Горанов. Левият защитник опита удар, с който вратарят на арменците успя да се справи.

29′

Спасяване на Драгойевич! Паулиньо получи топката отляво. Бразилецът реши да действа сам и стреля по диагонала, но вратарят на Пюник демонстрира отличен рефлекс и изби в корнер.

20′

Левски е по-активният отбор през последните минути. "Сините" обаче не успяват да затруднят вратаря на Пюник.

12′

ГОЛ ЗА ПЮНИК! Иву Угочукву получи топката на около 20 метра от вратата на Левски. Нигерийският халф бе оставен непокрит и с удар в долния десен ъгъл на Михайлов вкара за 1:1.

9′

ГОООООЛ ЗА ЛЕВСКИ!!! Вратарят на Пюник сбърка при изнасянето на топката. Кълбото стигна до Спиерингс, който с удар от границата на наказателното поле направи стража безпомощен.

6′

Алфред намери Йозбилис отдясно на вратата на Левски. Нападателят опита удар, който рикошира в Горанов и излезе в корнер.

1′