Отборът на Левски спечели и третата си контрола, по време на лагера си в Турция.

"Сините" надделяха над състава на Поли (Тимишоара) с 2:1.

Столичани губеха в резултата, но достигнаха до пълен обрат след попадения на Франсис Нар и Сърджан Лукин. За втория футболист на българския отбор това бе пореден гол за новия му тим, за Нар пък попадението беше дебютно, макар и неофициално.

Стойчо Стоев на няколко пъти изрази недоволството си от представянето на състезателите си, основно в средата на терена.

На трибуните пък, плътно до спортния директор на "сините" Георги Иванов, мача изгледа националният селекционер Ивайло Петев.

ДВУБОЯ ПРОСЛЕДИХТЕ ПРЯКО В ЧАТА НИ НА СЪБИТИЯТА:

- Последен съдийски сигнал. Победа за Левски!
- 79' - Поредица ситуации пред вратата на "сините". Георги Иванов не е никак щастлив и доволен от случващото се.
- Редица промени и в двете единайсеторки.
- 57' - Шанс за Лукин, който не успява да насочи добре топката с удар от движение.
- 55' - Бедоя пропуска да се разпише, останал очи в очи с вратаря на съперника. Гол обаче няма.

- Играта е подновена.

- 45' - Почивка.
- 44' - Нов фаул на Минев, този път пред границата на "синьото" наказателно поле.

- 42' - Изключително груб и безсмислен фаул на Веселин Минев. Бранителят на "сините" влезе с двата крака срещу състезател на Поли, на самата граница на терена. Дори и да бе спечелил топката, Минев нямаше много опции за развитие на българската атака. Футболистът на румънците е изкаран от терена на носилка.
- 33' - Лукин бележи за 2:1! Левски установява преимущество над съперника си!
- 30' - Франсис Нар вкарва изравнителен гол за Левски! Първо попадение на новото попълнение на "сините"!
- 27' - Тактиката на румънския състав за момента е по-успешна. Отборът разчита на контрадействия, завършващи с далечни изстрели.
- 26' - 0:1! Страхотен гол за символичните гости! "Бижутерско" изпълнение на Писас!
- 25' - Нищо запомнящо се пред двете врати.
- 15' - Левски притежава топката през по-голямата част от времето, но до момента до чисти голови положения не се стига.
- 8' - Краев стреля опасно, но стражът на румънците спасява.
- Първи съдийски сигнал!

Столичани трябваше да се изправят днес срещу предварително уговорения за проверка украински Волин, но малко след края на последния си мач в Белек - срещу Александрия (3:2), софиянци научиха, че предполагаемият им съперник отказва сблъсъка.

Румънският Поли бе резервният вариант за Стоев и компания, като избраниците на наставника бяха ясни часове преди старта на срещата (17:00 часа), която се игра на един от терените в спортен комплекс "Титаник".

Ето и стартовите 11 на Левски: Боян Йоргачевич, Александър Александров, Сашо Александров, Сърджан Лукин, Веселин Минев, Роман Прохазка, Георги Костадинов, Мехди Бурабия, Божидар Краев, Мигел Бедоя, Франсис Нар.