90′
Турнир: Контроли Стадион: Зрители: 1234
90′

КРАЙ НА МАЧА!

Левски тръгна с успех в летните си контроли, "сините" вкараха четири гола на Хебър

Жорди Гомес се отличи с две попадения, а по едно добавиха Буш и Яблонски

73′

ГООЛ ЗА ЛЕВСКИ!!! ЖОРДИ ГОМЕС!!! 4:0!! Испанецът отбеляза своя втори гол в мача след добра асистенция на Станислав Костов. Юношата на Барселона реализира с плътен шут от границата на наказателното поле.

70′

ШАНС ЗА ХЕБЪР! Ангел Лачов остана сам срещу вратаря на Левски, но не успя да го преодолее, шутирайки право в неговото тяло.

66′

ГОООЛ ЗА ЛЕВСКИ!!! 3:0!!! ЯБЛОНСКИ! Проверката в Пазарджик нямаше как да премине и без дежурния гол на "синия" голмайстор Давид Яблонски. Чехът, който днес е и с капитанската лента, се позиционира добре при ъглов удар и с глава опъна мрежата на съперника.

60′

"Синьото" офанзивно трио продължи да притеснява отбраната на Хебър. Станислав Костов нахлу отдясно, след което подаде за Петков. Талантът с №17 напредна с топка в крака и отправи шут, който мина малко над горната греда.

57′

Младоците в Левски организираха хубава атака, при която Мартин Петков центрира за Илия Димитров, но стрелецът с №33 не успя да преодолее вратаря на домакините Георгиев.

55′

Младият вратар на Левски - Петър Иванов трябваше да се намесва за сефте в 55-ата минута, след като отрази изстрел от средна дистанция.

50′

Антони Белмонт не успя да "уважи" един силен рейд на бранителя Белаид по крилото. Французинът отправи слаб изстрел, без подготовка, който не намери очертанията на вражеската врата.

48′

Жорди Гомес опита да навлезе в полето на противника с техничен финт, но бе блокиран от добре застаналите бранители на Хебър.

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА! В състава на Левски са извършени няколко смени. В игра ще видим Мартин Петков, Антони Белмонт, Петър Иванов, Томислав Папазов, Илия Димитров и Станислав Костов.

45′

ПОЧИВКА!

40′

Изстрел от пряк свободен удар на Мариани, който попада в обсега на съперниковия вратар.

30′

КАКЪВ ПРОПУСК!! Класиката на стадиона в Пазарджик можеше да бъде факт в 30-ата минута, ако не бе уникалният пропуск на празна врата на Давиде Мариани. Швейцарецът получи задължаващо подаване от Ивайло Найденов, но си попречи с колегата му Атанас Кабов и от метър прати своя шут над напречната греда.

20′

ГОООЛ ЗА ЛЕВСКИ!! 2:0!! БУШ!! "Сините" удвоиха своята преднина след още 180 секунди. Жорди Гомес остана сам срещу Пангев, но вместо да шутира, предпочете пас към Буш, който на празна врата вкара втория гол за столичани.

17′

ГОООЛ ЗА ЛЕВСКИ!! 1:0!! ЖОРДИ ГОМЕС!!! "Сините" откриха резултата след 17 минути футбол. Габриел Обертан навлезе остро в наказателното поле на пазарджиклии, като не можа да бъде спрян дори и полулегнал да подаде към непокрития Жорди Гомес. Испанецът пък нямаше никакви проблеми и реализира с лекота.

12′

Неточен изстрел на новото попълнение Давиде Мариани, който прати коженото кълбо високо над горната греда.

5′

Иван Иванов проби през зоната на играещия като краен защитник днес Алекс Боримиров. Крилото на Хебър отправи успоредно подаване, което обаче не бе оползотворено от негов съотборник.

3′

Спокойно начало на срещата. Двата тима направиха по един опасен пробив през центъра, но нито един от тях не завърши с голова опасност.

1′

Илия Димитров

След като научи съперника си за първия квалификационен кръг на Лига Европа, отборът на Левски отново се връща към обичайните си занимания за този период от лятната подготовка.

Селекцията на Делио Роси ще изиграе своята първа контролна среща, като съперник в нея ще бъде третодивизионният Хебър. Проверката ще се проведе на обновения стадион в Пазарджик при сериозен зрителски интерес.

Жребият в Лига Европа отреди: Левски - Вадуц (Лихтенщайн), ЦСКА срещу латвийския ФК Рига и Славия - Илвс Тампере от Финландия
Обновена

ЦСКА, Славия и Левски с добър, приемлив и труден жребий в Лига Европа

"Армейците" ще премерят сили с ФК Рига, "белите" ще пътуват до далечна Финландия, а пък "сините" ще имат трудни мигове с шампиона на Лихтенщайн

Стартовият състав на "сините" е доста интересен. На вратата е Божидар Митрев, като пред него в отбрана ще бъдат Ивайло Найденов, Давид Яблонски и Аймен Белаид. Четвъртият в карето пък ще бъде Алекс Боримиров, който ще бъде изпробван на този толкова непривичен за него пост.

В средата на терена ще оперира триото Хали Тиам, Жорди Гомес и новото попълнение Давиде Мариани. Атаката е поверена на Серджиу Буш, който ще бъде активно подпомаган от Атанас Кабов и Габриел Обертан.

Припомняме, че контролата днес би трябвало да пропусне Паулиньо, който се оплаква от контузия.