90′
Турнир: Контроли 2024 Стадион: "Vivacom Arena - Георги Аспарухов", гр. София Зрители:
90′

КРАЙ НА МАЧА!

84′

Божилов влезе в игра.

81′

ГОЛ ЗА ЛЕВСКИ! След разбъркване при корнер Кристиян Йовов свали с глава за Кристиан Димитров, който отправи много мощен удар в близкия ляв ъгъл и Костов отново бе безпомощен.

79′

ГОЛ ЗА ЛЕВСКИ! Натискът на "сините" даде резултат. Ивелин Попов изведе отлично Чандъров, който с премерен удар с десния крак намери далечния ъгъл за 1:0!

76′

Рупанов, Стоянов и Йовов влязоха в игра.

73′

Шут на Ивелин Попов затрудни максимално Костов, но все пак вратарят изби в корнер. След изпълнението му, Чандъров стреля с глава, топката мина на сантиметри от гредата.

70′

Михалев замени Ел Джемили.

66′

Попадение на Левски не бе зачетено. Краев центрира към Рикардиньо, но бразилецът докосна топката с ръка, след която я вкара в мрежата, но неправомерно.

59′
Снимка 612564

Източник: startphoto.bg

56′

Кристиан Димитров и Мартин Кавдански сблъскаха главите си след изпълнение на корнер, като на двамата бе оказана медицинска помощ, след която продължиха двубоя.

50′

Спокойно темпо в началото на втората част.  Галчев и Краев опитаха изстрели, които не наложиха на влезлия на почивката Красимир Костов да се намесва.

45′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

43′

Мажуга центрира отляво, Николай Михайлов се намеси преди Сербер да отиграе, но вратарят бе ударен в лицето от играча на Ботев (Враца). След намеса на медицинския щаб, капитанът на Левски е на крака.

38′

Том Рапнуи получи жълт картон за нарушение срещу Ел Джемили.

Снимка 612556

36′

Уелтън намери излизащия сам срещу вратаря Рикардиньо, но нападателят е бил в засада.

28′

Шут с левия крак на Краев от дистанция, топката излезе в аут.

19′

Възможност за "сините"! След изпълнение на корнер, Ван дер Каап отклони към Чандъров, който стреля с глава, но топката прелетя малко над горната греда.

18′

Чандъров намери добре Цунами на левия фланг, но притиснат от играч на Ботев (Враца), бразилецът загуби топката и тя излезе в аут.

12′
Снимка 612545

5′

Натиск на "сините" в първите минути с опити за удар на Роналдо и Патрик-Габриел Галчев, но до този момент без успех.

2′
1′