Креативният полузащитник на Левски - Филип Кръстев, вкара два гола при победата на "сините" с 5:0 над Спартак (Варна). След срещата полузащитникът отличи добрата игра на целия отбор и демонстрира самочувствие, показвайки, че българският гранд не се притеснява от предстоящия мач срещу ПАОК в ЛК.

"Беше хубаво да се завърнем с победа след лошия старт. Вкарахме доста голове, движихме се динамично. Поправихме грешката от първия кръг и записахме хубава победа. Тренирам такива дузпи от доста време. Вратарят на Черно море Дичевски ме познава от доста години, реших да пробвам по този начин. Радвам се, че се хвърли в ъгъла и тя влезе.

През второто полувреме Спартак изнемогваше и се отвориха повече пространства. Днес се справихме на доста добро ниво. Затова второто полувреме ни се откриха много шансове и вкарахме 5 гола.

Откакто спечелихме финала за Купата очакваме мачовете в Европа. С ПАОК ще стане хубаво дерби, битка на терена. Надявам се да спечелим първия мач, да вземем една добра преднина преди реванша", пожела си Кръстев.

Левски - Спартак (Варна) 5:0 в мач от efbet Лига

Зрелище в събота вечер! Левски прегази Спартак (Варна) за първа победа през новия сезон

"Сините" разгромиха новака с 5:0, Бари и Кръстев блестят с по два гола