Столичният гранд Левски няма да може да използва Илия Юруков за мача с Лудогорец. Младежкият национал вчера бе освободен от тренировки заради проблеми с аддукторите.

Въпреки големите надежди, че те ще отшумят до мача в Разград, но това не се случи, съобщава ежедневникът "Мач Телеграф".

Пловдивчанинът бе поискал трансфер, но се извини за постъпката си и бе върнат в отбора. Това няма да се случи със Станислав Иванов.

Другият контузен на "Герена" е Паулиньо. Крилото получи травма в глезена при загубата от Черно море с 1:2. Той ще виси и за домакинството на Локомотив (Пд).

"Тема спорт", отчита, че юношата на Левски Марин Петков ще получи шанс срещу Лудогорец. Временният треньор на "сините" Живко Миланов все още обмисля колко игрово време да даде на младока.

Все пак малка е вероятността Петков да стартира като титуляр, но през втората част е много вероятно да се появи на терена в Разград. 17-годишният футболист играе като нападател, но в първия тим получава шанс за изява в по-задна позиция.

В последния мач зад Найджъл Роберта стартира Андриан Краев, но новото попълнение разочарова с представянето си и именно там се очаква промяна в състава.

Марин Петков за първи път запчон от първата минута при победата срещу Партизан в Червен бряг в 1/16-финалите за Купата на България и остави много добри впечатления.

След двубоя Валери Божинов заяви, че е влюбен в играча, и каза, че Петков трябва да получава повече шанс за изява. До момента 17-годишният футболист има пет двубоя във всички турнири с екипа на Левски през този сезон.