Турнир: Контроли Стадион: Зрители:
90′

Край на мача!

83′

Кротов излезе сам срещу Николай Кръстев, но вратарят на Левски успя да спаси сигурен гол!

77′

Станислав Иванов получи топката на добра позиция отляво в наказателното поле, но не успя да преодолее съперниковия футболист и загуби единоборството.

75′

Греда за УФА! Вячеслав Кротов направи много хубав пробив и с удар отляво от удобна позиция нацели страничната греда!

72′

Грешните подавания зачестиха в последните минути, а и темпото на игра видимо спадна след многото смени през второто полувреме.

65′

Няколко поредни остри центрирания на Милош Цветкович в наказателното поле, играчите на УФА обаче успяха да изчистят топката.

57′

ГОООЛЛ ЗА УФА! Руснаците изравняват резултата след точно изпълнена дузпа - 1:1! Бизяк се откъсна сам срещу Николай Кръстев, който извърши нарушението, а от бялата точка потърпевшият нямаше проблем.

56′

Жълт картон за Давиде Мариани.

55′

Продължава натискът на левскарите, които установиха траен контрол над топката в половината на съперника.

51′

Хали Тиам беше намерен добре от Цветкович около точката на дузпата, но ударът с глава на полузащитника на Левски беше спасен.

50′

Почти изцяло нов отбор ще играе за "сините", които в този мач са в жълто, през второто полувреме.

45′

Начало на второто полувреме.

45′

Край на първото полувреме.

42′

Левски отстъпи инициативат в последните минути, но въпреки това не допуска положения пред вратата на Николай Михайлов.

35′

Грубо нарушение от футболист на УФА срещу Серджиу Буш провокира румънеца, а съдията показа жълт на картон на извършителя на фаула.

30′

Руснаците изпитват затруднение да задържат топката в половината на левскарите.

23′

Шанс за УФА да изравни, след като Ивайло Найденов изпусна Оливие Тил на чудесна позиция в наказателното поле, но ударът му не намери очертанията на вратата!

20′

ГОООЛ ЗА ЛЕВСКИ! Каращият проби Жордан Н'Кололо стреля майсторски от фаул и направи безпомощен вратаря на руснаците - 1:0!

15′

Каращият проби Жордан Н'Кололо опита да изненада вратаря на руснаците с удар извън наказателното поле, но стражът внимаваше и спаси.

12′

Добра атака на руския отбор по левия фланг завърши с опасно центриране пред вратарското поле, но Луи Нганиони се намеси и изби топката.

7′

Белмонт опита да центрира от фаул в наказателното поле на противника, но прати топката в ръцете на вратаря.